"Osiecka". Premiera serialu o Agnieszce Osieckiej w święta Bożego Narodzenia! Która stacja będzie go emitować?

Telewizja Polska w końcu podała datę premiery serialu o Agnieszce Osieckiej. Po kilkukrotnym odkładaniu jej w czasie wreszcie wiadomo, że "Osiecka" zadebiutuje na ekranach naszych telewizorów w święta Bożego Narodzenia.

Multimedia

"Osiecka" w święta Bożego Narodzenia w TV!

Widzowie od dłuższego czasu czekają na serial o Agnieszce Osieckiej. Pierwotnie "Osiecka" miała bowiem być pokazana wiosną 2020 roku. Premierę przeniesiono na jesień, a później na zimę. Wygląda na to, że powiedzenie "do trzech razy sztuka" sprawdzi się - serial "Osiecka" ma być wyemitowany w grudniu 2020 roku.

Eliza Rycembel i Magdalena Popławska na planie nowego serialu TVP! Zobacz pierwsze zdjęcia!Zobacz więcej

Historię Agnieszki Osieckiej zaprezentowaną w trzynastu odcinkach pokazywać będzie TVP1. Dwa pierwsze odcinki będzie można obejrzeć w Boże Narodzenie - 25 grudnia. Odcinek trzeci zostanie pokazany w Drugi Dzień Świąt (26 grudnia), a czwarty - 27 grudnia. W "Osieckiej" wystąpią m.in. Eliza Rycembel (młodsza Agnieszka Osiecka), Magdalena Popławska (starsza Agnieszka Osiecka), Piotr Żurawski (Daniel, mąż Agnieszki), Maria Pakulnis (Maria, matka Agnieszki) i Jan Frycz (Wiktor, ojciec Agnieszki).

OGLĄDAJ seriale ONLINE w TVP VOD

Serial "Osiecka" to biografia artystki, której twórczość znana jest do dziś. Tłem jej historii są artystyczne, obyczajowe oraz polityczne realia czasów Osieckiej, poczynając od edukacji w komunistycznej szkole przez studia w łódzkiej Szkole Filmowej, kolorowy świat studenckich teatrzyków, aż po spektakularne sukcesy oraz porażki Osieckiej, zarówno w walce z cenzurą, jak i wynikające z nietrafionych życiowych wyborów.

Magdalena Popławska o trudach wcielania się w Agnieszkę Osiecką. Czy serial zostanie pokazany w TV?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Adam Wasilewski (gość)

    Wreszcie jest tak , jak ma być - dla mnie. Dziękuję bardzo !

    12.12.2020 18:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×