"Osiem dni". Ostatnie dni Europy w katastroficznym serialu w HBO!

Olbrzymi meteoryt zmierza w kierunku Ziemi! Do uderzenia pozostało osiem dni! Wszystkie próby zapobieżenia katastrofie zawiodły. W obliczu nadchodzącej Apokalipsy przestają obowiązywać wszelkie prawa, reguły i zasady. Co robić? Co ty byś zrobił w takiej sytuacji? Serial "Osiem dni" wkrótce w HBO!

Multimedia

"Osiem dni" - premierowy odcinek w piątek, 15.03.2019 o godz. 20:10 w HBO! - sprawdź program tv

Do Ziemi zbliża się wielki meteoryt, który zagraża życiu wszystkich mieszkańców Europy. Do katastrofy pozostało osiem dni. Meteor o szerokości 40 kilometrów leci w kierunku Ziemi z prędkością 30 000 kilometrów na godzinę. Przewiduje się, że uderzy w sam środek Europy. Szacowana szansa na przeżycie zamieszkałej rejon ludności: zero. Stany Zjednoczone próbują zmienić kurs meteorytu za pomocą broni jądrowej. Ich działania nie przynoszą jednak zamierzonego efektu. Cała Europa pogrąża się chaosie...

Niemiecko-austriacka odpowiedź na skandynawski "Most nad Sundem"!Zobacz więcej

Serial "Osiem dni" opowiada historię świata, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliśmy. W obliczu Apokalipsy ludzie mogą robić, co chcą, bez żadnych konsekwencji - uprawiać dziki seks bez zabezpieczenia, próbować wszelkich narkotyków, robić zakupy bez pieniędzy, żyć bez pracy. Na końcu liczy się już tylko jedno. Właśnie wtedy możemy zadać sobie pytanie co jest dla nas naprawdę ważne w ostatnich dniach i godzinach? Reżyserami tej śmiałej produkcji są Stefan Ruzowitzky ("Fałszerze") oraz Michael Krummenacher ("Heimatland"). W obsadzie znaleźli się David Bredin ("Operacja Anthropoid"), Luc Feit ("Ciemna strona księżyca"), Luisa-Céline Gaffron ("Looping"), Christiane Paul ("Nasze matki, nasi ojcowie") oraz Mark Waschke ("Buddenbrookowie. Dzieje upadku rodziny").

4. sezon powstanie? Mads Mikkelsen mówi o kontynuacji serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Gra o tron" wkrótce w HBO!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×