Osiemnasty sezon "South Park" w Comedy Central

Comedy Central ma fantastyczne wieści dla wszystkich fanów Miasteczka South Park! Cartman, McCormick, Marsh i Broflovski powracają na antenę i pojawią się w nowym, pełnym absurdalnych przygód sezonie. Czym chłopaki zaskoczą tym razem? Tego widzowie dowiedzą się już 28 września.

Multimedia

Po tym jak Cartman i chłopaki otworzyli swoją firmę i nazwali ją The Washington Redskins – tak jak jeden z zespołów futbolu amerykańskiego – mogą już tylko spokojnie czekać na przypływ funduszy. Jak można się było spodziewać trener drużyny domaga się zmiany nazwy nowej firmy, jednak Cartman jak zawsze się tym nie przejmuje. Drużyna futbolowa może już na zawsze kojarzyć się z czymś zupełnie innym…Jesteście gotowi?

Miasteczko South Park to serial animowany dla dorosłych, który nieprzerwanie od 1997 roku przyciąga tysiące fanów przed ekrany. To jedna z najbardziej kontrowersyjnych, a jednocześnie komicznych serii wszechczasów. Poprzez przygody czterech mieszkańców fikcyjnego miasteczka kreskówka ukazuje rzeczywistość w krzywym zwierciadle i przeciwstawia się politycznej poprawności. Twórcy nie pozostawili na nikim suchej nitki, oberwało się już celebrytom, politykom, instytucjom pozarządowym. W krzywym zwierciadle przedstawieni zostali przywódcy religijni, geje, lesbijki, a nawet kosmici. Kto będą mieli na celowniku tym razem? Jedno jest pewne, armaty rasizmu, stereotypów i czarnego humoru wystrzelą z pełną mocą.

Premiera nowego sezonu: 28 września, niedziela, godz. 22:50 Emisja: co niedzielę, godz. 22:50

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×