"OSP. Na ratunek!". FOKUS TV prezentuje serial dokumentalny o strażakach ochotnikach! Kiedy emisja? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"OSP. Na Ratunek!" to nowa oryginalna produkcja telewizji FOKUS TV, zrealizowana we współpracy z Zarządem Głównym Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej. Premierowe odcinki 8-odcinkowego serialu oglądać będzie można od 25 października w każdy czwartek o godz. 21.15.

Multimedia

"OSP. NA RATUNEK!" - SPRAWDŹ PROGRAM TV

„OSP. Na ratunek!” opowiada o kulisach codziennej pracy strażaków ochotników. Ochotnicza Straż Pożarna działa na ogromną skalę, gdyż składa się aż z 16 tysięcy jednostek w kraju. Strażak jest jednym z zawodów, cieszących się największym zaufaniem wśród Polaków. Strażacy niosą pomoc w wielu sytuacjach, gaszą pożary, ratują życie i dobytek ludzi, jako pierwsi przybywają na miejsce wypadków drogowych, pomagają poszkodowanym i udzielają pierwszej pomocy. Niosą także pomoc w czasie klęsk żywiołowych i uczestniczą w usuwaniu ich skutków.

Nowy film Adama Sikory o stanie wojennym wkrótce w kinach! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Widz serialu „OSP. Na ratunek!” pozna losy strażaków ochotników, zmagających się z różnorodnymi zagrożeniami i przeciwnościami losu, często ryzykującymi własne życie i zdrowie dla bezpieczeństwa innych. W każdym odcinku pokazana zostanie spektakularna akcja ratunkowa, od momentu wyjazdu jednostki aż do zakończenia jej działań. Zaprezentowane zostaną aspekty techniczne pokazanych działań, grafiki wyjaśniające ważne zagadnienia oraz zagrożenia, które wiązały się z akcją.

Odcinki powtórkowe „OSP. Na ratunek!” będzie można oglądać w soboty o godz. 20:00, niedziele o 12:05, poniedziałki o 16:00 i wtorki o 23:00.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • pyt (gość)

  Slaby serial. Dzieci jedynie moga wozy strażackie po oglądać i tyle zalet.

  09.12.2018 11:58
 • katolyk mam lepszego lexusa (gość)

  Od wesel są restauracje, sale bankietowe, pałacyki, dworki, a nawet zamki:) a nie remizy. Ale lexuuuusss był. Źle się ogląda ten serialik, przykro mi ale tylko 3.5/10.

  03.12.2018 10:47
 • tomcio z psp (gość)

  Troche nie za bardzo używać BEZ uzasadnienia sygnałów dźwiękowych i świetlnych wozów bojowych (kilku) tylko po to by po ślubie pojechać orszakiem(byl taki odcinek). No i to co pokazali na weselu w remizie, zdecydowanie nie powinni. Już nie wspomnę o tym, z czym latali w odcinku ze ślubem i o głównej tematyce. Oburzające. Nikt nie używa pojazdów"służbowych" do ślubów i wesel, ani wojsko, ani żandarmeria, ani policja, tylko osp i pokażą to w tym kiepskim serialu.

  03.12.2018 09:56
 • jan3k (gość)

  Tez jestem strazakiem ochotnikem i dla mnie ten program to porażka zero zasad bhp sprzet super ale 0 umiejętności

  01.11.2018 21:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×