"Ostatni janczar" odcinek 1-5. Groźny wypadek ujawnia prawdziwą tożsamość kozaka. Wszyscy są w szoku! [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

Gdy kozacki oddział zatrzymuje karawanę syna tureckiego ambasadora, nikt nie spodziewa się, że jeden z kozaków jest... kobietą! Jej uroda i odwaga zdumiewa mężczyzn. Utarczka, wskutek której dziewczyna spada z konia ściąga uwagę atamana. Okazuje się, że wcale nie są sobie obcy! Oto, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu "Ostatni janczar".

Multimedia

"OSTATNI JANCZAR" ODCINEK 1. W ŚRODĘ 26.02, O GODZ. 18:45 NA KANALE TVP 2!

"Ostatni janczar" odcinek 2. w czwartek, 27.01, o godz. 18:45, na kanale TVP 2
"Ostatni janczar" odcinek 3. w piątek, 28.01, o godz. 18:45, na kanale TVP 2
"Ostatni janczar" odcinek 4. w poniedziałek, 31.01, o godz. 18:45, na kanale TVP 2
"Ostatni janczar" odcinek 5. we wtorek, 1.02, o godz. 18:45, na kanale TVP 2

Nowy serial kostiumowy na antenie TVP 2! Powtórzy sukces "Kozackiej miłości"?Zobacz więcej

"Ostatni janczar". Premiera pierwszego odcinka nowego serialu TVP 2 "Stepowa miłość"

Kozacki oddział Jermołaja jest wyznaczony do walki z kontrabandą. Zatrzymuje karawanę Giulchana, syna tureckiego ambasadora. Giulchan jest wściekły z powodu poniżenia i znieważenia. Podczas utarczki dochodzi do groźnego incydentu - jeden z Kozaków spada z konia. Okazuje się, że to Marysia, której uroda i odwaga wywiera ogromne wrażenie na Giulchanie.

W Marysi jest jednak zakochany Jermołaj, dowódca oddziału, a z kolei jej wpada w oko tajemniczy janczar, który ją śledzi. Zaalarmowany strzałami nadjeżdża Fiodor, ataman z pobliskiej stanicy, który poszukuje zaginionej siostry. Okazuje się, że to właśnie Marysia, członkini oddziału Jermołaja.

Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Więcej informacji w galerii!

OGLĄDAJ seriale ONLINE w TVP VOD

Zobacz galerię

"OSTATNI JANCZAR" - O CZYM JEST SERIAL?

Rosyjsko-ukraiński serial kostiumowy "Ostatni janczar", , który TVP 2 emituje pod nazwą "Stepowa miłość", to luźna kontynuacja serialu "Kozacka miłość".

Serial o dalszych losach Marysi Sotnik zastąpi "Kozacką miłość"! O czym jest "Ostatni janczar"?Zobacz więcej

Akcja serialu toczy się na przełomie XIX i XX wieku, przybliża losy pięknej i odważnej Marysi (Zoriana Marczenko), dziewczyny narodowości kozackiej, która jeździ konno przez niekończące się pola. Pewnego dnia spostrzega ją Gulkhan (Taras Cymbaluk), syn sułtana. Zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Bezsilny wobec swoich uczuć mężczyzna zabiera ją do pałacowego haremu. Pracujący jako strażnik Altan (Aleksandr Suworow) ryzykuje wszystko, aby ocalić Marysię przed mężczyzną, którego sam obiecał chronić. Teraz setki ludzi - od prostych jeźdźców po tureckiego sułtana - muszą wziąć udział w tej walce o miłość.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×