Ostatni odcinek "Wojowniczych Żółwi Ninja" w Nickelodeon [WIDEO]

Już 17 listopada o godz. 18:30 Nickelodeon wyemituje ostatni odcinek "Wojowniczych Żółwi Ninja", który widzom na pewno zapadnie głęboko w pamięć!

Multimedia

Pewnego dnia Mistrz Splinter został oblany tajemniczą zieloną substancją, która zmieniła go w olbrzymiego szczura, a jego cztery żółwiki - w zmutowane żółwie o niezwykłych zdolnościach. W obawie przed prześladowaniami ze strony ludzi, Splinter wychował i szkolił żółwie na wojowników ninja w podziemiach miasta.

Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello stanowią zgrany zespół. Drużyna wojowników do perfekcji opanowała wschodnią sztukę walki - ninjutsu. Codziennym przygodom Żółwi towarzyszy 16-letnia April O’Neil. To dzięki tej dziewczynie wojownicy mają możliwość konfrontacji z cudownym, a jednocześnie wrogim światem Nowego Jorku. Żółwie Ninja cały czas muszą stawiać czoła groźnym wrogom, a w wolnym czasie zajadają się przepyszną pizzą.

W ostatnim, dwuczęściowym odcinku, Wojownicze Żółwie Ninja będą miały trudną misję do wykonania. Złowrogi kosmita Kraang postanowił rozpocząć inwazję na Ziemię, by zniszczyć ludzi za pomocą Technodromu - maszyny o wielkiej mocy. Od tej chwili los naszej planety jest w rękach dzielnych Żółwi, które zrobią wszystko, by uratować świat przed zagładą!

Dla najbardziej niecierpliwych widzów, którzy nie będą chcieli czekać aż cały tydzień na zakończenie historii, Nickelodeon przygotował specjalną grę. Dzięki punktom uzbieranym na stronie stacji, będzie można uruchomić dalszą część odcinka i zobaczyć jak zakończyła się historia odważnych Żółwi.

1. część ostatniego odcinka: 17 listopada, niedziela, godz. 18:30 2. część ostatniego odcinka: 24 listopada, niedziela, godz. 18:30

Komentarze

Skomentuj
  • Oh no (gość)

    Znowu to samo nigdzie nie mogę znaleść 63 odcinka ani 64 65 66 nigdzie pomocy dodajcie albo już sam nie wiem

    21.05.2016 23:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×