ostatnia rodzina

"Ostatnia rodzina". Filmowy Pudelek, czyli zapiski z domu wariatów [RECENZJA]

„Ostatnia rodzina” Jana P. Matuszyńskiego zdobyła już garść nagród na festiwalach filmowych, a przez niektórych widzów i krytyków została okrzyknięta arcydziełem. W obliczu takiego zachwytu trudno reprezentować opinię odmienną, ale wydaje mi się, że debiut Matuszyńskiego może przynieść więcej szkody niż pożytku. Troszkę skrzywdzono Beksińskich tym filmem, gdyż teraz widzowie zawsze będą postrzegać ich, a szczególnie Tomka, przez pryzmat szaleństw oraz swoistego domu wariatów.

11.07.2017Recenzje

"Ostatnia rodzina". Nagrodzony Złotymi Lwami w Gdyni fascynujący portret rodziny Beksińskich od 10 marca na VOD! [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Ostatnia Rodzina” to rozgrywająca się na przestrzeni 28 lat warszawska saga słynnej rodziny Beksińskich. W legendarne postaci Zdzisława i Tomka wcielili się Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik. Towarzyszą im Aleksandra Konieczna jako Zofia Beksińska oraz Andrzej Chyra w roli marszanda Piotra Dmochowskiego. Film od 10 marca będzie dostępny na platformach VOD!

09.03.2017Premiery VOD

"Ostatnia rodzina". Karol Strasburger i Kuba Wojewódzki na uroczystej premierze filmu [WIDEO+ZDJĘCIA]

27 września 2016 roku, w warszawskim kinie Cinema City Sadyba odbyła się premiera długo wyczekiwanego filmu „Ostatnia Rodzina” w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego. Na uroczystym pokazie pojawił się tłum gwiazd. Na zakończonym w ostatni weekend 41. festiwalu filmowym w Gdyni film został dosłownie obsypany nagrodami - otrzymał Wielką Nagrodę „Złote Lwy”, Nagrodę Dziennikarzy, Nagrodę Publiczności oraz nagrody za pierwszoplanowe role Andrzeja Seweryna i Aleksandry Koniecznej. Prezentujemy galerię zdjęć z uroczystej premiery „Ostatniej Rodziny”.

28.09.2016Ostatnia rodzina

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×