"Ostra". Julia Kamińska kusi na planie nowego filmu! Kogo zagra gwiazda "BrzydUli"?

Trwają pracę nad nowym filmem "Ostra" z Katarzyną Sawczuk w roli głównej! Julia Kamińska, która również jest w nim obsadzona, podzieliła się z fanami zmysłowym zdjęciem! Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

Film "Ostra" opowiada o kontrowersyjnym talent show pt. "Music Race". Jedną z jurorek w programie jest Ewa, królowa social media, w którą wciela się Julia Kamińska. Aktorka znana m. in. z takich seriali jak "BrzydUla" i "Na Wspólnej" podzieliła się z fanami zdjęciem z planu nowego filmu:

Julia Kamińska stoi na dachu jednego w warszawskich wieżowców. Jest ubrana w odważną kreację, a na twarzy ma bardzo mocny, wieczorowy makijaż. Fani aktorki są zachwyceni. Nowy film ma odsłonić kulisy show-biznesu rodem z XXI wieku. Stylizacja aktorki idealnie wpisuje się ten klimat.

"Fighter". "Give me Janicki!", czyli Roznerski bije się ze Stramowskim! Wyszło lepiej niż w "Underdogu"?Zobacz więcej

W tytułową bohaterkę filmu "Ostra" wciela się Katarzyna Sawczuk. W trakcie castingu w rodzinnej miejscowości jednego z jurorów, Ola (Maciej Zakościelny), dochodzi do awantury między jurorem a Ostrą. Dziewczyna jest oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu Ostrej do dalszego etapu show.

Za reżyserię filmu odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz. Film ma wejść na ekrany kim w 2020 roku.

"Solid Gold" będzie odpowiedzią na "Politykę" Vegi? Producenci odpowiadają na plotki!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Podsiadło, Zalewski, Brodka, Szpak - oni zaistnieli dzięki talent show. Kto jeszcze?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×