"Ostre cięcie". Dominika Tajner ocenia salon fryzjerski. Czy Perła z Chrzanowa otrzyma rekomendację?

Gościem kolejnego odcinka "Ostrego cięcia" będzie Dominika Tajner-Wiśniewska - menadżerka zespołu „Ich Troje”, uczestniczka programu „Agent – Gwiazdy”, dla której we fryzjerstwie jak i w każdej dziedzinie życia, kluczowa jest kreatywność. Jak oceni salon Perła?

Multimedia

"Ostre cięcie" - TTV, środa, 4.05.2016, godz. 22:00

Tuż po majówce udamy się z „Ostrym cięciem” do Chrzanowa, w którego centrum mieści się salon fryzjerski „Perła”. Prowadzi go Ewelina, ostra i wymagająca szefowa. Ma pod swoją opieką pracownicę Weronikę oraz trzy praktykantki. Ewelina uważa się za dobrą nauczycielkę, ale pomimo mistrzowskiego tytułu, brakuje jej podstawowej wiedzy fryzjerskiej. Dodatkowo, wprowadza nerwową atmosferę i niejednokrotnie podnosi głos na personel. Czy takie zachowanie ma jakieś usprawiedliwienie?

Czy Andrzej i Tomek wpłyną kojącą na wrzącą atmosferę panującą w salonie? Czy zaproponowane przez duet Wierzbicki i Schmidt rozwiązania dla nękających salon problemów okażą się kluczem do wymarzonego sukcesu? Dowiemy się dlaczego znów w tym sezonie „Ostrego cięcia” była konieczna interwencja straży pożarnej. Czy trzeba było gasić pożary czy emocje?

O tym przekona się na własnej głowie Dominika Tajner-Wiśniewska, menadżerka zespołu „Ich Troje”, uczestniczka programu „Agent – Gwiazdy”, dla której we fryzjerstwie jak i w każdej dziedzinie życia, kluczowa jest kreatywność. To jej głos zadecyduje czy „panie z telewizji” i nie tylko zaczną odwiedzać salon „Perła”, czy raczej będą go wolały omijać z daleka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×