"Ostre przedmioty" odcinek 1. Camille Preaker rozpoczyna śledztwo w Wind Gap i mierzy się z przeszłością [STRESZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

Amy Adams w roli dziennikarki powracającej po latach do swojej rodzinnej miejscowości, aby zebrać materiały w sprawie zaginięcia dwóch dziewczynek. Premiera nowego miniserialu HBO "Ostre przedmioty", nakręconego na podstawie powieści Gillian Flynn, już 9 lipca w HBO i HBO GO. Sprawdź, co wydarzy się w 1. odcinku!

Multimedia

"Ostre przedmioty" odcinek 1. w poniedziałek, 9.07.2018 o godz. 3:00 i 20:10 w HBO! - sprawdź program tv

Amy Adams w miniserialu "Ostre przedmioty" gra dziennikarkę Camille Preaker. Serial wyreżyserował Jean-Marc Vallée ("Wielkie kłamstewka", "Witaj w klubie"), który jest także współautorem produkcji. W pracach nad scenariuszami odcinków brały udział zarówno Marti Noxon będąca showrunnerką tego serialu, jak i autorka powieści Gillian Flynn ("Zaginiona dziewczyna").

Jakie seriale warto obejrzeć w drugiej połowie roku? Znamy daty premier! [GALERIA]Zobacz więcej

W 1. odcinku "Ostrych przedmiotów" Camille Preaker, dziennikarka "St. Louis Chronicle", zostaje wysłana przed redaktora naczelnego swojej gazety do Wind Gap - położonego na prowincji miasteczka, w którym się urodziła. Ma zebrać tam materiały do reportażu o dwóch zaginionych dziewczynach. Ciało jednej z nich zostało odnalezione i policja podejrzewa, że została zamordowana, druga natomiast właśnie zniknęła bez śladu.

Na miejscu bohaterka odnawia kontakty ze swoją despotyczną matką Adorą (Patricia Clarkson), ojczymem Alanem Crellinem (Henry Czerny) oraz przyrodnią siostrą Ammą (Eliza Scanlen). Wracają do niej wspomnienia nieszczęśliwego dzieciństwa, a zwłaszcza śmierci jej młodszej siostry Marian, która zmarła, kiedy obie były jeszcze w szkole.

Amy Adams - 46-letni rudzielec, którego każda rola to perełka. Zobacz najlepsze! Zobacz więcej

Camille nie jest pogodzona ze swoją przeszłością i szuka ukojenia w alkoholu. Wraz z detektywem Richardem Willisem (Chris Messina) i szefem policji, Vickerym (Matt Craven), przeprowadza wizję lokalną wszystkich miejsc w miasteczku, które mogą dostarczyć im cennych wskazówek na temat losów dwóch zaginionych dziewcząt.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×