"Ostre przedmioty" odcinek 2. Trudna rozmowa Camille z matką. Dziennikarka wpada na nowy trop! [STRESZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

Camille Preaker to dziennikarka, która powróciła po latach do swojej rodzinnej miejscowości, aby zebrać materiały do reportażu o zaginięciu dwóch dziewczynek. Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku nowego serialu HBO "Ostre przedmioty"!

Multimedia

"Ostre przedmioty" odcinek 2. w poniedziałek, 16.07.2018 o godz. 3:00 i 20:10 w HBO! - sprawdź program tv

Camille Preaker (Amy Adams) została wysłana do rodzinnego miasteczka Wind Gap, aby przygotować materiał o dwóch zaginionych dziewczynkach. Starając się rozwiązać zagadkę, musi wrócić wspomnieniami do przeszłości i zdaje się identyfikować z młodymi ofiarami.

Camille Preaker rozpoczyna śledztwo w Wind Gap i mierzy się z przeszłością [STRESZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]Zobacz więcej

W 2. odcinku serialu "Ostre przedmioty" podczas pogrzebu i stypy ostatniej ofiary w Wind Gap, Camille szuka dalszych wskazówek. Odbywa też nieprzyjemną rozmowę z matką (Patricia Clarkson), która nie rozumie, dlaczego córka wróciła do miasteczka. Richard (Chris Messina) w dość niekonwencjonalny sposób wyciąga wnioski na temat charakterystyki zabójcy. Camille odwiedza małego chłopca, który twierdzi, że był świadkiem porwania. Dziennikarka próbuje ustalić z Vickerym (Matt Craven), szefem policji, dlaczego te zeznania zostały pominięte.

"Ostre przedmioty" wyreżyserował Jean-Marc Vallée ("Wielkie kłamstewka", "Witaj w klubie"), który jest także współautorem produkcji. W pracach nad scenariuszami odcinków brały udział zarówno Marti Noxon będąca showrunnerką tego serialu, jak i autorka powieści Gillian Flynn ("Zaginiona dziewczyna").

"Ostre przedmioty". Amy Adams napędzana mieszanką wódki, leków oraz słodyczy. Jak oceniamy nowy serial HBO?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×