ostre przedmioty streszczenia odcinków

Przeczytaj także:

"Ostre przedmioty" - kto zabił? Sprawdź, kim jest morderca małych dziewczynek w prowincjonalnym Wind Gap! [SPOILERY]

"Ostre przedmioty" - kto zabił? To pytanie zadają sobie widzowie nowego serialu HBO. Kim jest morderca małych dziewczynek w prowincjonalnym Wind Gap, którego szuka policja i Camille Preaker? Choć scenariusze do poszczególnych odcinków są owiane tajemnicą to wiemy, jaki finał tej historii wymyśliła autorka książki - Gillian Flynn. Kto zabija w książce "Ostre przedmioty"? Sprawdźcie, ale ostrzegamy przed spoilerami!

27.08.2018Ostre przedmioty

"Ostre przedmioty" [RECENZJA]. Amy Adams napędzana mieszanką wódki, leków oraz słodyczy, czyli psychologiczna walka na noże i rany, które nigdy się nie zabliźnią. Oceniamy nowy serial HBO!

„Ostre przedmioty” nie mają łatwego zadania, ponieważ oczekiwania od tego serialu są ogromne. Nie dość, że HBO przyzwyczaiło nas do wysokiej jakości produkcji, tak tutaj mamy jeszcze do czynienia z dobrym materiałem źródłowym autorstwa Gillian Flynn, na stołku reżyserskim zasiada Jean-Marc Vallée, a w roli głównej podziwiamy Amy Adams. Dream team? Owszem, ale z takiego konia łatwo też spaść z wielkim hukiem. Oceniamy dwa pierwsze odcinki serialu „Ostre przedmioty”!

08.07.2018Recenzje

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×