"Ostry dyżur". Nie żyje John Aylward. Znany amerykański aktor zmarł w wieku 75 lat

John Aylward nie żyje. Aktor znany m.in. z roli doktora Donalda Anspaugha w serialu "Ostry Dyżur", zmarł w wieku 75 lat. Śmierć artysty nastąpiła z przyczyn naturalnych. Informację o śmierci aktora podał serwis Deadline, powołując się na informacje od jego agenta.

Multimedia

Nie żyje John Ayward. Znany amerykański aktor zmarł w wieku 75 lat

O tym, że John Aylward nie żyje, jako pierwszy poinformował serwis Deadline, powołując się przy tym na jego długoletniego agenta, Mitchella Stubbsa. Menadżer gwiazdy miał się o tym dowiedzieć od jego żony, Mary Fields. Wiadomość o śmierci aktora dotarła do mediów z pewnym opóźnieniem. Alward zmarł w poniedziałek 16 maja w nocy w Seattle.

Byłem zszokowany. Był wspaniałym aktorem i fenomenalnym człowiekiem. Był wymarzonym klientem, przyjacielem i wymarzoną osobą" – menedżer powiedział o zmarłym w rozmowie z CNN.

Ponadto Mitchell Stubbs wyznał, że Aylward zmarł z przyczyn naturalnych. Nie zdradził jednak nic więcej. W zagranicznych serwisach pojawiają się nieoficjalne doniesienia mówiące o tym, że aktor od dawna był bardzo chory.

John Aylward przez większą część swojej aktorskiej kariery był związany z małym ekranem. Zagrał w kilkudziesięciu serialach. Największą sławę przyniosła mu rola w znanym medycznym serialu "Ostry dyżur", gdzie wystąpił w 80 odcinkach w ciągu 12 lat, wcielając się w rolę chirurga Donalda Anspaugha. Aktor jest również kojarzony z postacią Barry’ego Goodwina, byłego przewodniczącego Partii Demokratycznej w "Prezydenckim pokerze". Aylward pojawił się również w słynnym filmie "Armageddon", gdzie zagrał dr Banksa, doradcę NASA.

Zobacz galerię

Nie żyje Vangelis. Stworzył muzykę do "Rydwanów ognia" i "Gorzkich godów"Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×