Oświadczyny w "Jak poznałem waszą matkę"

Ośmy odcinek ostatniego sezonu Jak poznałem waszą matkę będzie pełen emocji. Okaże się bowiem, że matka Robin nie przybędzie na ślub córki, a w kłótni z przyszłą teściową wyjdzie na jaw, że na wnuki nie ma co liczyć. Będziemy też świadkami oświadczyn Teda!

Multimedia

Najnowszy odcinek serialu już w tę niedzielę o godz. 22:00 tylko w Comedy Central.

CZYTAJ TAKŻE: "JAK POZNAŁEM WASZĄ MATKĘ". OSTATNI SEZON W COMEDY CENTRAL

Do ślubu Robin i Barneya zostały tylko 33 godziny. Panna młoda i przyszła teściowa nie będą mogły znaleźć wspólnego języka i sprzeczkę wywoła zwykła jajecznica. Loretta będzie miała za złe narzeczonej syna, że nie potrafi gotować - przecież dobra matka będzie musiała sprawdzać się w kuchni. Wtedy właśnie wyjdzie na jaw, że Robin nie może mieć dzieci…

W tym samym czasie Lily z wściekłości będzie tłuc szklanki, jak tylko w towarzystwie zejdzie na temat nowej posady jej męża. Na dodatek okaże się, że mama Robin nie przybędzie na ślub, bo lęk przed lataniem będzie większy niż chęć bycia z córką podczas najważniejszego dnia w jej życiu.

Na widzów czeka też niespodzianka. Wreszcie zostaną pokazane zaręczyny Teda z przyszłą matką jego dzieci. Tego nie można przegapić!

Jedna z największych zagadek ostatniej dekady zostanie rozwiązana w dziewiątym, ostatnim sezonie. Fani serialu Jak poznałem waszą matkę nareszcie poznają wybrankę Teda. Dowiedzą się też, w jaki sposób zakończy się historia grupy nierozłącznych przyjaciół. Zanim jednak to nastąpi, czeka ich jeszcze wiele emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×