"Oszukane". Nieprawdopodobna pomyłka sprzed lat [RECENZJA]

Natalia przeprowadza się do Krakowa, gdzie się urodziła. Pewnego dnia nieznajomy chłopak bierze ją za kogoś innego. Wkrótce na dyskotece dziewczyna spostrzega swojego sobowtóra, Magdę.

Multimedia

NASZA OCENA: 4/10

Nastoletnia Natalia (Karolina Chapko) wraz mamą Anną (niezła Katarzyna Herman) przeprowadza się do Krakowa. Na ulicy nieznany chłopak pozdrawia ją myląc z kimś innym. Wkrótce potem na dyskotece Natalia poznaje niezwykle do niej podobną Magdę (Paulina Chapko). Dziewczyny zaprzyjaźniają się. Natalia odwiedza koleżankę w domu, poznaje jej rodziców (Ewa Skibińska, Artur Żmijewski) i siostrę Anetę (Sylwia Boroń), zaskakująco podobną do... Anny. Sytuacja jest dziwna, pojawiają się pewne podejrzenia, w końcu dochodzi do badań DNA, które potwierdzają straszną prawdę: Aneta i Natalia zostały zamienione w szpitalu zaraz po narodzinach. Ta informacja całkowicie rozbija dotychczasowe życie obu rodzin – zarówno dorośli, jak i dzieci nie wiedzą jak się zachować, co dalej zrobić...

Film oparty na prawdziwej historii, która kilka lat temu poruszyła całą Polskę, okazał się jednak typową produkcją straconej szansy rodem z hollywoodzkich wyciskaczy łez klasy C lub gorzej: słaby scenariusz, sztuczne dialogi i taka gra aktorska. O reżyserii nie ma co mówić, bo jej właściwie nie ma. I tyle.

"Osuzkane" w tv. Sprawdź datę emisji!

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • mir@z (gość)

    Dobry temat nie najlepiej poprowadzony przez scenarzystę oraz reżysera. Natomiast dużo w tym filmie pięknych twarzy - w polskiej kinematografii nie zawsze tak jest.

    01.11.2015 00:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×