OTR II. Gwiazdy na koncercie Beyonce i Jay-Z. Kto się bawił na PGE Narodowym? [ZDJĘCIA]

30 czerwca w Warszawie na PGE Narodowym odbył się koncert duetu Beyonce & Jay-Z w ramach trasy OTR II. Sprawdźcie, które polskie gwiazdy postanowiły pojawić się na koncercie!

Multimedia

Beyonce & Jay-Z przyjechali do Polski w ramach trasy promującej ich najnowsze wspólne wydawnictwo pt. "Everything Is Love". Para dość niespodziewanie wydała wspólny album, który jednak nie okazał się wielkim hitem wydawniczym. Dużo większym zainteresowaniem cieszyły się projekty, które tydzień po tygodniu wydawał Kanye West.

Mała Ania z Warsaw Shore, siostra Godlewska i wnuczka Leszka Millera zostały ring girl! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Beyonce po raz drugi miała okazję być w Polsce, natomiast jej mąż - Jay-Z, trzeci. Ale dopiero teraz mieli szansę zagrać wspólne show, które zelektryzowało publiczność. Rozrywka na wielkim poziomie i widowisko z rozmachem - właśnie tak można określić to, co zobaczyli widzowie na PGE Narodowym.

Nic dziwnego, że impreza cieszyła się wielkim zainteresowaniem ze strony gwiazd, aktorów oraz celebrytów. Na koncercie Beyonce & Jay-Z pojawili się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Olga Kalicka, Tatiana Okupnik czy Alicja Bachleda-Curuś, o czym wszyscy poinformowali w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz galerię

See Bloggers 2018 - relacja wideo

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×