"Outlander" - 5. sezon w 2020 roku! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Data premiery 5. sezon "Outlandera" jest już znana. Kontynuację losów Claire i pozostałych bohaterów produkcji Starz będziemy mogli oglądać już na początku 2020 roku. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

5. sezon "Outlandera" w 2020 roku!

Zdjęcia do 5. sezonu "Outlandera" wystartowały wiosna br. Produkcja już się zakończyła, a kontynuację losów Claire i pozostałych bohaterów produkcji Starz będziemy mogli oglądać już na początku 2020 roku. Premiera 5. sezonu serialu "Outlander" odbędzie się 16 lutego 2020 roku.

Co wydarzy się w nowych odcinkach? Gwiazdy produkcji zdradzają pierwsze szczegóły!Zobacz więcej

Szczegóły nowych odcinków "Outlandera" trzymane są na razie w tajemnicy. Wiadomo jednak, że 5. sezon opierał się na książce "Ognisty krzyż". Aktorzy w jednym z zakulisowych materiałów zapewniali również, że w 5. sezonie zobaczymy jeszcze więcej dramatów i przygody. Wątek domu i rodziny będzie bardzo ważny, a nowe odcinki będą w dużej mierze skupiały się na lojalności. -Jesteśmy coraz więksi i lepsi - zachwalała Caitriona Balfe.

Więcej informacji zostanie ujawnionych podczas Comic Con w Nowym Jorku. W panelu, który odbędzie się już 5 października będą uczestniczyli: Caitriona Balfe, Sam Heughan, Duncan LaCroix, Maria Doyle Kennedy, David Berry i pisarka Diana Gabaldon.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anna (gość)

    Nie mogę się doczekać.Uwielbiam ten serial❤

    20.10.2019 20:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×