"Outlander 7". Nowi bohaterowie, więcej odcinków i pełno akcji. Wszystko, co wiemy o kolejnym sezonie serialu

Widzowie nie zobaczyli jeszcze całego 6. sezonu serialu "Outlander". Mimo wszystko pojawiają się już informacje dotyczące kolejnej serii. W kontynuacji uwielbianej historii mają pojawić się nowe postacie i jeszcze więcej emocji. Mówi się także o prawdziwym rozmachu.

Multimedia

"Outlander 7". Co wiadomo o kolejnym sezonie?

Fani "Outlandera" są na razie na etapie 6. sezonu. Wiadomo już jednak, że dostaniemy kolejną część tej historii. Już trwają prace nad 7. serią. Zdjęcia potrwają na pewno do przyszłego roku, dlatego premierę zobaczymy najwcześniej w drugiej połowie 2023 roku. Widzowie nie byli zadowoleni, kiedy najnowsza seria została skrócona o 4 odcinki. Na taką decyzję miała wpływ ciąża Caitriony Balfe i pandemia. Widzowie mogą być jednak spokojni, bo nikt nie zabrał na dobre tych epizodów. Sezon 7. będzie po prostu trochę dłuższy. Przesunięto przez to finałową scenę do następnej serii. Odcinki, na których premierę musimy jeszcze poczekać, przedstawią akcję opisaną w szóstej i siódmej części sagi Diany Gabaldon.

Sam Heughan podziwia koleżanki z planu! "Nie wiem, jak one to robią!"Zobacz więcej

Aktorzy z obsady "Outlandera" zaczynają zdradzać szczegóły dotyczące 7. sezonu oraz własne opinie związane z pracą nad nowymi odcinkami. Nie ukrywają, że ich zdaniem widzowie będą mieli wiele do zobaczenia w kolejnej serii. Ma nie zabraknąć emocji i zwrotów akcji. Do ekipy serialu dołączyli również nowi artyści. Grani przez nich bohaterowie mają sporo wnieść do fabuły.

W przyszłym sezonie wiele się wydarzy. Już prawie skończyliśmy pierwszy blok i było naprawdę świetnie. To bardzo pozytywne uczucie. Wszyscy są naprawdę podekscytowani. Mamy wspaniałych aktorów, którzy dołączyli – wypowiedź Caitrion Balfe w rozmowie z serwisem "Entertainment".

Co więcej, Sam Heughan zapewnia, że możemy być pewni, że dużo się wydarzy. Już sam początek nowego sezonu ma być mocny. Fani mają więc na co czekać. Aktor także podkreślał, że wcześniej nieznani bohaterowie nie będą niezauważalnym elementem.

To, co możemy powiedzieć, to że na pewno będzie zakończenie niektórych z tych wątków, niektóre z nich zostaną zawiązane na wczesnym etapie. I wtedy dołączy do nas wiele nowych postaci, które będą bardzo znaczące dla serialu – mówi Heughan w przytaczanym już wywiadzie.

Czekacie już na 7. sezon serialu "Outlander"?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×