"Outlander". Caitriona Balfe wyszła za mąż! Kim jest ukochany odtwórczyni roli Claire w serialu "Outlander"?

Caitriona Balfe, czyli Claire z serialu "Outlander" wyszła za mąż! Gwiazda uwielbianej przez miliony widzów na całym świecie produkcji poślubiła producenta muzycznego Anthony'ego McGilla. Jak wyglądała uroczystość?

Multimedia

Caitriona Balfe wyszła za mąż

Aktorka znana z roli Claire w serialu "Outlander" powiedziała „tak” producentowi muzycznemu Anthony'emu „Tony” McGillowi w ubiegłą sobotę, w kościele St. Mary's Church w Bruton, w Wielkiej Brytanii. Rodzinnej uroczystości przewodniczył wielebny Louis Beasley-Suffolk, ale o jej przebiegu wiadomo niewiele.

Co wydarzy się w nowych odcinkach? Gwiazdy produkcji zdradzają pierwsze szczegóły!Zobacz więcej

Aktorka oraz jej agenci nie odnieśli się na razie do informacji o ślubie. Jej ekranowy partner z serialu "Outlander" - Sam Heughan podzielił się jednak na Instagramie zdjęciem, które może potwierdzać, że był jednym z gości na ślubie Caitriony Balfe i Anthony'ego McGilla.

Niezapominany weekend - podpisał fotkę Heughan.

Caitriona Balfe i Anthony McGill zostali po raz pierwszy przyłapani razem w 2015 roku. Podczas rozdania Złotych Globów w 2018 roku irlandzka aktorka ujawniła, że McGill oświadczył się jej po dwóch latach bycia razem.

To jedyna informacja na temat związku, jaką gwiazda "Outlandera" podzieliła się z mediami. Jak myślicie, czy znana z roli Claire w serialu "Outlander" aktorka pokaże wkrótce zdjęcie w sukni ślubnej?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×