"Outlander" mógł nie powstać! Poznaj ciekawostki na temat serialu, który był nie w smak Davidowi Cameronowi!

Serial "Outlander" cieszy się ogromną popularnością. W galerii zebraliśmy dla was ciekawostki dotyczące hitowej produkcji Starz, którą w Polsce można oglądać na Netflix. Jak zrodził się pomysł na serię książek Diany Gabaldon? Dlaczego premiera "Outlandera" była nie w smak premierowi Davidowi Cameronowi? Poznaj fakty na temat serialu "Outlander"!

Multimedia

"Outlander" to mieszanka romansu, powieści historycznej i przygodowej z elementami fantastyki na podstawie sagi "Obca" Diany Gabaldon. W serialu podążamy za losami Claire Randall, zamężnej sanitariuszki wojennej, która w 1945 roku w tajemniczy sposób zostaje przeniesiona do roku 1743. Asymilacja w nowym otoczeniu nie jest dla Claire łatwa. Zostaje zmuszona do poślubienia Jamiego Frasera, młodego, szlachetnego i romantycznego szkockiego wojownika. Pomiędzy dwójką bohaterów rodzi się jednak uczucie, co sprawia, że Claire czuje się rozdarta pomiędzy dwóch całkowicie odmiennych mężczyzn w dwóch różnych światach.

20 mało znanych faktów i ciekawostek o jednym z najlepszych seriali w historii telewizji! Zobacz więcej

Wciągająca historia, przystojni Szkoci i fantastyczne plenery - czego chcieć więcej od serialu? W galerii zebraliśmy dla was ciekawostki dotyczące hitowej produkcji Starz, którą w Polsce można oglądać na platformie Netflix. Dlaczego premiera "Outlandera" była nie w smak premierowi Wielkiej Brytanii Davidowi Cameronowi?

Poznaj fakty na temat serialu "Outlander"!

Zobacz galerię

Premiera 5. sezonu serialu "Outlander" odbędzie się 16 lutego 2020 roku.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×