"Outlander". Prace nad prequelem serialu właśnie się rozpoczęły. Diana Gabaldon dowiedziała się o tym z mediów?

Fani serialu "Outlander" mają spore powody do radości. Dobrze znane im historia i związany z nią świat powróci w kolejnej produkcji. Prace nad prequelem już się rozpoczęły. Co ciekawe, autorka książek, na której bazuje produkcja, tak samo jak widzowie dowiedziała się o tym z mediów. Co na ten moment wiadomo o projekcie?

Multimedia

"Outlander" doczekał się prequela

"Outlander" to serial, który zgromadził spore grono wiernych fanów. Wielbiciele tej historii mogą być pewni, że dostaną 7. sezon opowieści. Właśnie trwają prace nad tą częścią serii. To jednak nie wszystko. Nie będzie to jedyny powód do powrotu do dobrze znanego świata. Serial, który został stworzony na podstawie twórczości Diany Gabaldon, zostanie uzupełniona o prequel. Fabuła ma skupiać się na losach rodziny Jamiego, a dokładnie jego rodziców.

Wszystko, co wiemy o kolejnym sezonie serialuZobacz więcej

Gabaldon nie wiedziała o rozpoczęciu zdjęć

Za sterami prequela znalazły się osoby związane z pierwotną produkcją. W projekt zaangażowani są m.in. Maril Davis oraz Ronalda D. Moore. Matthew B. Roberts zajmie się produkcją i scenariuszem. Jak się okazało, prace nad nowym serialem ze świata "Outlandera" już ruszyły. Stacja Starz powiadomiła widzów o swoich działaniach. Wielu z nich nie kryło swojej radości w komentarzach publikowanych w mediach społecznościowych.

Szokująca metamorfoza gwiazdy "Gry o Tron"!Zobacz więcej

Co ciekawe, sama Gabaldon o postępach nad projektem dowiedziała się w ten sam sposób, co fani. W swoim poście na Facebooku autorka zaznaczyła jednak, że mimo tego, że nie przekazano jej tych wiadomości wcześniej, to jest wciąż zaangażowana w powstawanie prequela. W jej wpisie znalazła się też informacja, która może mieć spore znaczenie dla widzów.

Pisarka zwróciła uwagę, że prace nad serialem nie oznaczają jeszcze 100% pewności, że rzeczywiście dojdzie do premiery.

Tak, piszę historię Briana i Ellen. Nie wiem, kiedy dokładnie zaczną się zdjęcia do serialu, albo w jakim stopniu twórcy wykorzystają powieść (o ile większość z niej do tej pory powstanie). Rozpoczęcie prac nie oznacza, że serial dostanie zielone światło; to tylko znaczy, że powoli składają wszystkie elementy – czytamy we fragmencie wpisu Gabaldon.

Jesteście ciekawi prequela "Outalndera"?*

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×