"Outlander". Ronald D. Moore ma kilka pomysłów na spin-offy serialu! Widzowie będą jednak niepocieszeni!

"Outlander" to jeden z najpopularniejszych seriali telewizji Starz. Nic dziwnego, że włodarze stacji i twórca "Outlandera" myślą już o potencjalnych spin-offach serialu. Ronald D. Moore w jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że ma już kilka pomysłów. Jakich? Fani serialu "Outlander" będą jego słowami niepocieszeni!

Multimedia

"Outlander" - będzie spin-off?

Oparty na serii książek Diany Gabaldon serial "Outlander" może doczekać się spin-offów. Niedawno na antenie Starz zakończył się 5. sezon niesamowitych przygód Claire Randall (Caitriona Balfe). W przygotowaniu jest jeszcze kolejna seria "Otlandera", ale to nie przeszkadza włodarzom stacji oraz twórcy serialu w rozmowach na temat potencjalnych spin-offów.

Poznaj ciekawostki na temat serialu, który był nie w smak premierowi Wielkiej Brytanii!Zobacz więcej

Ronald D. Moore w rozmowie z serwisem Collider ujawnił, że stacja Starz jest zainteresowana rozszerzeniem historii "Outlandera". Naciskany przez dziennikarza, który dopytywał go o to, czy chodzi o spin-off, Moore odpowiedział:

Mamy więcej niż jeden pomysł, mamy kilka pomysłów ... Nadal prowadzimy jednak wewnętrzne rozmowy, dlatego to nie czas, aby ujawniać szczegóły — dodał Moore.

Cóż, fani serialu "Outlander" będą jego słowami pewnie niepocieszeni. Ujawnienie kilku pomysłów na nowe seriale osadzone w świecie "Outlandera" z pewnością umilałoby widzom droughtlander, czyli czekanie na premierę 6. sezonu.

O czym i z kim powinien powstać pierwszy spin-off "Outlandera"? Czekamy na wasze propozycje w komentarzach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×