"Outlander" sezon 5. Co wydarzy się w nowych odcinkach? Gwiazdy produkcji zdradzają pierwsze szczegóły!

Piąty sezon "Outlander" jest już w przygotowaniu. Na oficjalnym koncie serialu na Twitterze pojawił się krótki filmik promocyjny zza kulis nowych odcinków. Gwiazdy produkcji zdradzają w nim pierwsze szczegóły! Co wydarzy się w 5. sezonie serialu "Outlander"?

Multimedia

Ekipa "Outlandera" postanowiła umilić fanom droughtlander, czyli okres oczekiwania na kolejny, 5. sezon serialu. Na Twitterze pojawił się krótki filmik promocyjny zza kulis nowych odcinków. Serialowy Jamie Fraser (w tej roli Sam Heughan), Claire (Caitriona Balfe), Brianna (Sophie Skelton) oraz Roger (Richard Rankin) zdradzają w nim, czego możemy się spodziewać po 5. sezonie serialu "Outlander", który będzie bazował na książce "Ognisty krzyż" Diany Gabaldon.

Najlepsze seriale fantasy! Co warto obejrzeć?Zobacz więcej

Jak wynika z materiału wideo ekipa pracuje obecnie w Szkocji i kręci sceny w Ridge Fraser, które nadal będzie stanowić ważną część historii. -Wszyscy jesteśmy tutaj, żeby zrobić coś wyjątkowego, czym fani będą podekscytowani - powiedziała Sophie Skelton.

Aktorzy zapewniają, że w 5. sezonie zobaczymy jeszcze więcej dramatów i przygody. Wątek domu i rodziny będzie bardzo ważny, a nowe odcinki będą w dużej mierze skupiały się na lojalności. -Jesteśmy coraz więksi i lepsi - zachwalała Caitriona Balfe.

Materiał zza kulis nowych odcinków "Outlandera" możecie zobaczyć poniżej!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×