"Outlander". Telewizja STARZ udostępniła klip zza kulis produkcji! Sprawdźcie, co słychać u Waszych ulubionych bohaterów!

Trwają prace nad 6. sezonem serialu "Outlander". Na produkcję znacznie wpłynęła pandemia koronawirusa, a przedłużające się oczekiwanie negatywnie wpływa na widzów. Na osłodę, stacja STARZ odpowiedzialna za tworzenie serialu, udostępniła klip zrealizowany na planie zdjęciowym. Zajrzyjcie za kulisy!

Multimedia

Klip z planu "Outlandera"

Produkcja szóstego sezonu "Outlandera" znacznie się przedłuża ze względu na trudności związane z trwającą pandemią koronawirusa. Oczekiwanie staje się coraz bardziej frustrujące dla fanów. Widzowie chętnie śledzą wszelkie skrawki informacji związane z ich ulubioną produkcją.

Nowi aktorzy w obsadzie! Kogo zobaczymy w 6. sezonie?Zobacz więcej

Na osłodę niezwykle długiego czasu oczekiwania, stacja STARZ odpowiedzialna za produkcję serialu "Outlander" opublikowała klip zrealizowany za kulisami serialu. Sprawdźcie, co się dzieje na planie zdjęciowym oraz co o trwających pracach mówią aktorzy wcielający się w Wasze ulubione postaci!

Ponieważ prace nad 6. sezonem serialu wciąż trwają, nie jest znana data jego premiery. Pięć pierwszych sezonów "Outlandera" dostępnych jest na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×