"Outlander". Wstrząsająca teoria fanów na temat przyszłości relacji Jamiego i Claire! Widzowie obawiają się, że twórcy zupełnie zepsuli 6. sezon serialu dostępnego na Netfliksie

"Outlander" to jeden z najbardziej docenianych przez widzów seriali dostępnych na Netfliksie. Fani stworzyli teorię, która może zupełnie zmienić postrzeganie produkcji!

Multimedia

"Outlander" - co stanie się z relacją Jamiego i Claire?

Prace na planie 6. sezonu "Outlandera" zostały już zakończone, a twórcy zapowiedzieli jego premierę na początek przyszłego roku. Nic dziwnego, że najwierniejsi fani snują teorie na temat tego, co wydarzy się w nowych odcinkach. Opierają się przede wszystkim na książkach, stanowiących literacki pierwowzór dla scenariusza serialu. Niektórzy widzowie zaznajomieni z treścią powieści obawiają się, że twórcy serialu postanowią wykorzystać wątki znane z książek, jednak zmieniając ich finał, co ich zdaniem zupełnie zniszczyłoby relację Jamiego i Claire.

Prace na planie 6. sezonu zostały zakończone!Zobacz więcej

Oficjalnie wiadomo, że w 6. sezonie "Outlandera" pojawią się nowe postacie, a wśród nich Malva Christie, w którą wciela się Jessica Reynolds. Na podstawie treści powieści fani serialu wnioskują, że nowa bohaterka będzie starała rozkochać w sobie Jamiego Frasera, w którego wciela się Sam Heughan. Jeśli twórcy serialu będą chcieli pozostać wierni literackiemu pierwowzorowi, niedługo później okaże się, że Malva jest w ciąży, a niektórzy uznają, że najbardziej prawdopodobnym ojcem dziecka jest właśnie Jamie. Podstawą tych podejrzeń będą słowa samej Malvy, która wskaże na Jamiego w nadziei, że po narodzinach dziecka ten zaopiekuje się nią i noworodkiem. Jakby tego było mało, wkrótce Mlva zostanie znaleziona martwa, Clarie ruszy na ratunek jej dziecku, jednak będzie już niestety za późno. Fakt, że Clarie pojawi się w miejscu znalezienia zwłok, a także domniemane ojcostwo Jamiego sprawi, że zostanie ona podejrzana o morderstwo z zazdrości.

Co wydarzy się w 6. sezonie? Twórcy uchylili rąbka tajemnicy!Zobacz więcej

W książkowej wersji "Outlandera" Clarie zostaje oczyszczona z zarzutów o morderstwo, a Jamie okazuje się nie być ojcem, ponieważ nigdy nie przespał się z Malvą. Fani aktywni w sieci obawiają się jednak, że twórcy serialu postanowili inaczej rozegrać ten wątek i Jamie rzeczywiście nawiąże romans z Malvą, a Clarie będzie winna jej śmierci lub co najmniej zostanie za taką uznana. Komentatorzy podkreślają, że taki obrót zdarzeń bardzo by ich rozczarował, a wątki przedstawiane w serialu są wystarczająco emocjonujące, bez dodawania do nich tego typu dramatu niemalże na siłę. Część fanów dodawała również, że taki ciąg wydarzeń nie miałby sensu ze względu na dotychczasowy rozwój postaci, ich zdaniem Jamie nigdy nie byłby w stanie zdradzić Claire. Jak ten wątek postanowili przedstawić twórcy? Dowiemy się za kilka miesięcy!

Pierwsze pięć sezonów "Outlandera" znajdziecie na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×