"Ozark" 2. sezon. Kiedy premiera nowych odcinków serialowego odkrycia Netflix? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Mimo wakacji, Netflix nie zwalnia! Włodarze platformy niedawno zapowiedzieli premierę 2. sezonu swojego ubiegłorocznego odkrycia, serialu "Ozark". Zobaczcie zwiastun produkcji!

Multimedia

Netflix ogłosił, że premiera drugiego sezonu serialu Ozark z udziałem Jasona Batemana, Laury Linney i Julii Garner oraz nową członkinią obsady - Janet McTeer odbędzie się 31 sierpnia 2018 r o 9:01.

W drugim sezonie będziemy śledzić dalsze losy Marty'ego Byrde'a i jego rodziny wmieszanych w niebezpieczny światek narkotywego kartelu. W momencie, kiedy Byrde'om wydawało się, że po śmierci Dela wszystko zacznie się układać, gang wysyła swoją bezwględną prawniczkę Helen Pierce, by trochę namieszała.

Bella Thorne chce zrobić karierę w nowym serialu! Kiedy premiera? Gdzie oglądać?Zobacz więcej

Marty i Wendy próbują pogodzić interes rodziny z narastającym zagrożeniem. Ich współpraca z żądnymi władzy Snellami, kartelem i ich nową wysłanniczką Ruth Langmore, której ojciec Case właśnie wyszedł z więzienia staję coraz bardziej ryzykowna. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, a Byrde'owie wkrótce zrozumieją, że żeby wyjść z tej sytuacji cało, muszą iść na całość.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×