"Ozark". Co wydarzyło się w 1. sezonie serialu o losach Marty'ego Byrde'a i jego rodziny? Zobacz podsumowanie! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Ozark" powraca z 2. sezonem już w sierpniu. Nie wiesz lub nie pamiętasz, co wydarzyło się w pierwszej serii? Nadrób zaległości dzięki mrocznemu podsumowaniu autorstwa dobrej znajomej z "Ozark" - Ruth Langmore.

Multimedia

"Ozark" to mroczny dramat Netflixa o kapitalizmie, relacjach rodzinnych i instynkcie przetrwania. Serial koncentruje się na losach Marty'ego — doradcy finansowego z Chicago, który musi znaleźć sposób, by uratować siebie i swoją rodzinę po tym, jak jego partner biznesowy oszukał groźnego klienta na 8 milionów dolarów. Ów klient to szef meksykańskiego kartelu narkotykowego Omar Navarro, z którym lepiej nie zadzierać. Marty uchodzi z życiem, ale to nie koniec jego problemów — będzie musiał spłacić dług, przenosząc nielegalny interes do krainy Ozark w środkowej części USA...

Alternatywa dla miłośników "Breaking Bad" i polski smaczek w nowym serialu Netfliksa [KOMENTARZ]Zobacz więcej

Poniżej znajdziesię podsumowanie 1. sezonu "Ozark", w którym serialowa Ruth (Julia Garner) odwiedza w więzieniu swojego ojca, aby opowiedzieć mu o wszystkim, co przegapił w ostatnim sezonie, od momentu, gdy Byrde'owie wprowadzili się nad jezioro.

"Ozark" sezon 2. - co się wydarzy?

W mocno wyczekiwanym drugim sezonie serialu „Ozark” Marty Byrde i jego rodzina nadal kroczą po cienkiej linie współpracy łączącej ich z niebezpiecznym kartelem narkotykowym. Po śmierci Dela Byrde’owie zaczynają powoli wychodzić na prostą, ale wysłana przez przestępców bezwzględna prawniczka, Helen Pierce, wprowadza w ich życiu duże zamieszanie.

Marty i Wendy próbują dbać o interesy swojej rodziny, jednocześnie prowadząc ryzykowną grę z głodnymi władzy Snellami, kartelem i pracującą dla nich od niedawna Ruth Langmore, której ojciec, Cade, właśnie wyszedł z więzienia. Stawka znów zostaje podbita, a Byrde’owie orientują się, że wyjście z sytuacji cało będzie wymagało pójścia na całość.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×