"Ozark". Netflix zamawia 4. sezon, który będzie już ostatni. Jak zakończy się historia Marty'ego Byrde'a i jego rodziny?

Już wiadomo, że postanie 4. sezon "Ozark". Będzie on jednak zwieńczeniem historii Marty'ego Byrde'a i jego rodziny. Co wydarzy się w finałowych odcinkach "Ozark"? Jak zakończy się kryminalna produkcja serwisu Netflix?

Multimedia

Netflix zamawia 4. sezon "Ozark", który będzie już ostatni

W marcu br. na Netflix pojawił się 3. sezon "Ozark". Kilka miesięcy po premierze serialu już wiadomo, że w przygotowaniu jest jeszcze jeden sezon i choć będzie on już ostatni, to fani nie powinni się martwić. 4. sezon "Ozark" został bowiem wydłużony z 10 do 14 odcinków, które - podobnie jak w przypadku 5. sezonu "Lucyfera" - zostaną podzielone na dwie części. Chris Mundy, czyli showrunner serialu zamierza wykorzystać szansę i zakończyć historię Marty'ego Byrde'a i jego rodziny we właściwy sposób.

Netflix potwierdza - będzie 2. sezon belgijskiego serialu. Borys Szyc i Ksawery Szlenkier w zapowiedzi!Zobacz więcej

Szczegóły ostatniego sezonu "Ozark" nie są na razie znane. Jason Bateman, czyli serialowy Marty zapewnia jednak, że będzie się działo!

Większy sezon oznacza jeszcze więcej kłopotów dla Byrde'ów. Cieszę się, że możemy to zakończyć z hukiem – powiedział aktor.

Zobacz galerię

"Ozark" sezon 3. co się wydarzyło?

Sześć miesięcy później kasyno już działa, ale Marty i Wendy nie mogą dojść do porozumienia w sprawie dalszych planów. Marty chce utrzymać status quo, a tymczasem Wendy planuje rozwinąć działalność z pomocą Helen i lidera kartelu narkotykowego, Omara Navarro. Jednak do miasta przyjeżdża brat Wendy, Ben, i życie wszystkich staje na głowie.

Źródło: Associated Press, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×