"Ozark". O czym opowie spin-off? Fani mają już swoje typy. Wybraliśmy najciekawsze pomysły internautów

Dla wielu fanów spin-off "Ozark" był tylko kwestią czasu. Dla wielu pewna była też główna bohaterka potencjalnej kontynuacji serialu. Po finałowych odcinkach fani musieli jednak zrewidować swoje oczekiwania. Po słowach showrunnera powstają nowe pomysły - o czym opowie spin-off "Ozark"?

Multimedia

O czym opowie spin-off "Ozark"?

"Ozark" to jedna z propozycji do znalezienia na Netfliksie, która zyskała spore grono fanów. Serial przedstawia losy rodziny Byrde'ów, która przenosi się z przedmieść Chicago na wyżynę Ozark, ale nie jest to zwykła decyzja o przeprowadzce. O takim działaniu decydują potyczki bohaterów z głową narkotykowego świata, która nigdy nie zapomina o długach. Razem z członkami tej familii śledzimy ich próby przetrwania. Widzowie przyglądają się także, jak układają się relacje bliski pod wpływem tak niecodziennych wydarzeń. Po prawie 5 latach od premiery pierwszego sezonu żegnamy się z serialem. Ostatnia część finałowego sezonu "Ozark" pojawiła się na Netflixie 29 kwietnia.

Czy nie było innej opcji na zakończenie 4. sezonu?Zobacz więcej

Zakończenie "Ozark" zaskoczyło wielu widzów - wielu chciałoby zobaczyć spin-off serialu. Twórca produkcji, Chris Mundy nie jest chętny, ale nie wyklucza możliwości ich powstania. Fani mogą więc swobodnie typować, która postać stanie się główną bohaterką nowego serialu. Ci, którzy już obejrzeli finałowe odcinki "Ozark" podejrzewają, że raczej nie będzie to Ruth. Jedyną możliwością zobaczenia jej na ekranie, byłaby historia o jej dzieciństwie - co niektórzy internauci zresztą proponują.

Najczęściej powtarzana propozycja spin-offu dotyczy historii Jonah (Skylar Gaertner) jako wartej pogłębienia, bo mimo że chłopak ma dopiero 14 lat, wychował się w świecie, który oddzielił go od świata zwykłych nastolatków. Finał serialu pokazał, że Jonah ma jeszcze wiele do zaoferowania jako postać.

"Ozark" potrzebuję spin-offa o dzieciach, przyszłych handlarzach narkotykami. Szczególnie o Jonah!

Inny pomysł fanów, który się powtarza, to serial, którego główną bohaterką byłaby szefowa sieci narkotykowej, Camila Navarro (Veronica Falcón). Postać ta skradła serca widzów w ostatnich odcinkach finałowego sezonu. Czy możliwe, że to o niej opowie spin-off?

Finał uwielbianych serii i nowości ze znakomitą obsadą. Co warto obejrzeć w najbliższych dniach? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×