"Ozark" sezon 2. Jason Bateman o nowych odcinkach serialu Netflixa: Kusi ich, by znowu pójść na skróty [CO SIĘ WYDARZY?]

Czego możemy się spodziewać po 2. sezonie serialu "Ozark"? Jason Bateman opowiedział o nowych odcinkach, zdradził też dlaczego uważa, że warto poświęcić czas na oglądanie tego typu produkcji.

Multimedia

Drugi sezon serialu „Ozark” rusza już 31 sierpnia. Gwiazdor serii Jason Bateman zdradził czego możemy się spodziewać. -Cała rodzina stara się podnieść z upadku. Kiedy robią krok naprzód, za chwilę są to 2 kroki w tył, bo decyzja, którą podjęli, nie była tak świetna. Kusi ich, by znowu pójść na skróty - wyznał.

Dlaczego aktor uważa, że warto poświęcić czas na oglądanie takich seriali? -Widzowie mogą bezpiecznie obejrzeć rezultaty tych złych decyzji. To jest sytuacja, w której nigdy specjalnie czy z chęcią się nie znajdziemy - dodał.

Co wydarzyło się w 1. sezonie serialu o losach Marty'ego Byrde'a i jego rodziny? Zobacz podsumowanie! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przypominamy, że w drugim sezonie "Ozark" będziemy śledzić dalsze losy Marty'ego Byrde'a i jego rodziny wmieszanych w niebezpieczny światek narkotywego kartelu. W momencie, kiedy Byrde'om wydawało się, że po śmierci Dela wszystko zacznie się układać, gang wysyła swoją bezwględną prawniczkę Helen Pierce, by trochę namieszała.

Marty i Wendy próbują pogodzić interes rodziny z narastającym zagrożeniem. Ich współpraca z żądnymi władzy Snellami, kartelem i ich nową wysłanniczką Ruth Langmore, której ojciec Case właśnie wyszedł z więzienia staję coraz bardziej ryzykowna. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, a Byrde'owie wkrótce zrozumieją, że żeby wyjść z tej sytuacji cało, muszą iść na całość.

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×