"Pachnidło" Netflix. Zapachowa obsesja w odcinkach. Zobacz, jak zapowiada się współczesna wersja powieści Patricka Süskinda! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

"Pachnidło" to grudniowa nowość na Netflix, serialowa wersja słynnej powieści Patricka Süskinda. W sieci pojawił się już zwiastun produkcji. Zobaczcie, jak zapowiada się współczesna wersja historii o zapachowej obsesji.

Multimedia

Pamiętacie filmową historię z 2006 roku o urodzonym w rynsztoku chłopaku (Ben Whishaw), który zdołał się z niego wydobyć i rozpoczął pracę u znanego paryskiego perfumiarza? Tam szkolił się, aż w końcu opętany ideą stworzenia zapachu idealnego posuwa się do zbrodni...

Niemiecka stacja ZDF postanowiła stworzyć serialową wersję "Pachnidła" na powieści Patricka Süskinda o wonnościach, pasji i seryjnym morderstwie. Serial "Pachnidło" to luźna i współczesna adaptacja. Poznamy w niej historię szóstki uczniów szkoły z internatem, których połączyło zamiłowanie do zapachów. Kiedy po latach zostaje odnalezione ciało brutalnie zamordowanej członkini grupy, podejrzenia policji padają na pozostałą piątkę przyjaciół. Podczas przesłuchań podejrzanych na jaw wychodzi szokująca prawda.

Polak wyreżyseruje nowy wojenny serial Netflixa! O czym będzie?Zobacz więcej

W obsadzie sześcioodcinkowej produkcji znaleźli się: August Diehl, Wotan Wilke Mohring, Christian Friedel, Susanne Wuest i Ken Duken. Serial „Pachnidło” będzie dostępny na Netflix już od 21 grudnia 2018 r. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun serialu "Pachnidło"!

Zobacz galerię

"Pachnidło" zwiastun serialu:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×