pakt

"Artyści", "Belfer" i "Pakt". Wyższa półka, czyli nowa jakość polskich seriali [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jesień tego roku była udana dla polskich seriali. Telewizja Polska, chociaż nie dbała zbytnio o promocję tej produkcji, zaprezentowała wybornych „Artystów”, a konkurujące ze sobą kanały premium CANAL+ i HBO do rywalizacji wystawiły swoich reprezentantów pod postacią seriali „Belfer” oraz „Pakt II”. I co najważniejsze, żadnej z tych produkcji nie musimy się wstydzić.

23.11.2016Polskie seriale

"Pakt" 2. sezon, odcinek 1. Dobre, bo polskie. Seksafera i katastrofa górnicza na początek [RECENZJA]

Pierwszy sezon serialu HBO stał się przebojem tej stacji, więc decyzja o kontynuowaniu produkcji wydawała się bardziej niż oczywista. O dziwo jednak, tym razem włodarze stacji postanowili nie realizować drugiego sezonu według scenariusza norweskiego oryginału „Układ”, tylko postawili na napisanie własnej, mocno zakorzenionej na polskim gruncie, historii. Wygląda na to, że to był strzał w dziesiątkę.

19.11.2016Recenzje

"Pakt" sezon 2. Międzynarodowa premiera już 20 listopada. Dwa odcinki już od rana w niedzielę w HBO GO [ZDJĘCIA]

Drugi sezon serialu Pakt to osadzony w polskich realiach thriller polityczny pokazujący uniwersalne mechanizmy władzy. W produkcji wyreżyserowanej przez Leszka Dawida występują: Marcin Dorociński, Magdalena Popławska, Adam Woronowicz, Kinga Preis, Łukasz Simlat, Borys Szyc, Mariusz Bonaszewski, Witold Dębicki, Zbigniew Zamachowski, Sebastian Fabijański i Filip Pławiak. Akcja serialu toczy się w Warszawie i na Śląsku. Drugi sezon to oryginalna historia, stworzona przez polskich scenarzystów.

17.11.2016Pakt

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×