Pamela Anderson tylko STRASZY rozwodem?

Po pół roku małżeństwa Pamela Anderson wniosła o rozwód z Rickiem Salomonem. Znajomi przekonują, że aktorka jednak nie chce rozstania.

Pamela Anderson i Rick Salomon pobrała się już po raz drugi. Wydawałoby się, że wcześniej mieli czas się poznać, ale chyba tak nie było. Teraz aktorka wniosła pozew o rozwód, jednak - zdaniem bliskich - wcale nie porzucić obecnego męża. Problemem są tylko imprezy, w których ciągle uczestniczy jej mąż.

CZYTAJ TAKŻE: PAMELA ANDERSON ZŁOŻYŁA POZEW O ROZWÓD! [WIDEO] SYNOWIE PAMELI ANDERSON ZADOWOLENI Z JEJ ŚLUBU Z RICKIEM SALOMONEM

  • Oni się naprawdę kochają, ale Rick tak często i ostro imprezuje, że Pamela ma już tego dość! Tym bardziej, że ona przywiązała się do bardzo zdrowego trybu życia i jest nieco przerażona tym, co robi Rick. Wniosek o rozwód jest z jej strony wołaniem o pomoc, a przede wszystkim o to, by mąż się opanował i podjął decyzję, czyli: czy balangi, czy małżeństwo - przekonuje ich znajomy.

  • Od kiedy Anderson złożyła pozew o rozwód, coś w ich małżeństwie drgnęło. Rick przekonują ją do wycofania wniosku i naprawdę trochę się uspokoił - przyznaje osoba bliska małżonkom.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×