„Pamela: Historia miłosna”. Dokument o życiu Pameli Anderson jest już dostępny na Netflix. Aktorka żąda przeprosin. „Sól na rany. Nadal wisicie mi publiczne przeprosiny.”

Pamela Anderson po raz pierwszy samodzielnie opowiedziała widzom historię swojego życia i o słynnej sekstaśmie. Dokument „Pamela: Historia miłosna” jest już dostępny na Netflix.

Multimedia

Pamela Anderson oczekuje przeprosin

Pamela zdecydowanie odcięła się od fabularyzowanego serialu „Pam & Tommy", opowiadającego o niej i Tommym Lee, który jest dostępny na Disney+. Tym razem jednak nie przebierała w słowach, uderzając w twórców, żądając przeprosin i nazywając ich... „dupkami”.

Dupki. Sól na rany. Nadal wisicie mi publiczne przeprosiny. Dla mnie to po prostu wyglądało jak kostium na Halloween. [...] Myślę, że trudno jest grać kogoś, gdy nie zna się pełnego obrazu. Nie mam nic przeciwko Lily James. Myślę, że jest piękną dziewczyną i po prostu wykonywała swoją pracę. Ale pomysł, że to to się w ogóle dzieje, był dla mnie naprawdę miażdżący - powiedziała Anderson w rozmowie z Variety.

Między innymi przez tę produkcję Anderson w marcu 2022 roku zapowiedziała swój własny film dokumentalny, przy współpracy z Netflix.

W latach 90. grali w serialowych hitach. Co robią dzisiaj? Kto zmienił się najbardziej?Zobacz więcej

Pamela Anderson w dokumencie Netflixa

„Pamela: Historia miłosna” to osobisty i uczłowieczający portret Pameli Anderson, jednej z najsłynniejszych blondynek w historii show-biznesu. Opowiada o drodze, którą przebyła, aby z dziewczyny z prowincji stać się międzynarodową ikoną seksu, aktorką, aktywistką i wreszcie troskliwą matką.

W zapowiedzi filmu gwiazda nawiązuje do słynnej sekstaśmy i sugeruje, że właśnie przez serial „Pam & Tommy" znowu jest na językach.

Wyrzuciłam tę skradzioną taśmę ze swojego życia, aby móc to przetrwać, a teraz to wszystko wraca i sprawia, że jest mi niedobrze.

Zapowiedź Pamela kończy pytaniem:

Dlaczego nie możemy być bohaterami historii własnego życia? Dlaczego nie przeprowadzam wszystkich wywiadów nago? Nie ma tu żadnej tajemnicy.

„Pamela: Historia miłosna” od 31 stycznia 2023 roku na Netflix

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×