Pamiętacie ich? Odeszli z tureckiego serialu "Przysięga", aby skupić się na innych projektach. Co słychać u Suny, Gülsüm, Pelin i innych?

"Przysięga" - kto występował w tureckim serialu? Gwiazdą "Yemin" przez dwa sezony była Özge Yağız, ale aktorka jakiś czas temu pożegnała się z serialem, aby skupić się na innych projektach. Nie tylko ona pożegnała się z produkcji. W galerii przypominamy aktorów, którzy już nie grają w "Przysiędze". Sprawdźcie, jak dziś wyglądają i co u nich słychać.

Multimedia

"Przysięga" - aktorzy i aktorki, którzy odeszli z "Yemin"

Tureckie seriale w Polsce to m.in. "Przysięga", która opowiada o losach biednej Reyhan i bogatego Emira, którzy po wielu perypetiach pobierają się i oczekują narodzin pierwszego dziecka. Niestety, Reyhan umiera w trakcie porodu, a Emir długo nie może pogodzić się ze stratą ukochanej.

Widzowie nie wierzą w przemianę Cavidan. "To wilk w owczej skórze"! Zobacz więcej

Özge Yağız, czyli serialowa Reyhan, odeszła z serialu po dwóch sezonach i skupiła się na nowych projektach. Jej miejsce u boku Gökberka Demirci, czyli serialowego Emira zajęła Cansu Tuman.

W ostatnich latach z serialem "Przysięga" pożegnali się również inny aktorzy i aktorki. Widzom brakuje m.in. Suny, czyli siostry Emira. Scenarzyści "Przysięgi" zrezygnowali także z wątku Gülsüm, Pelin, Hikmeta i kilku innych postaci.

Sprawdź w galerii, kto już nie gra w serialu "Przysięga". Jak potoczyły się losy aktorów i aktorek po odejściu z "Przysięgi"?

Zobacz galerię

Tureckie seriale i ich fenomen

Tureckie seriale to jedne z najpopularniejszych produkcji w polskiej telewizji i popkulturowy fenomen. Z jednej strony egzotyczne, obrazujące życie w Turcji, a z drugiej uniwersalne w swoim przesłaniu, za każdym razem świadczące o potędze miłości. W Polsce wszystko zaczęło się od "Wspaniałego stulecia" - widzów porwała nie tylko ekranowa intryga mniej lub bardziej luźno oparta na historii Turcji, ale przede wszystkim aktorstwo, kostiumy oraz scenografia. Właśnie dzięki tej produkcji eksplodował boom na tureckie seriale, który trwa do dzisiaj i raczej nic nie zapowiada tego, aby moda na tureckie seriale miała przeminąć.

Alihan i Zeynep czy Eda i Serkan? Oto najpiękniejsze pary z tureckich seriali Zobacz więcej

TVP emituje obecnie trzy tureckie seriale: "Elif" i "Przysięgę" oraz "Miłość i przeznaczenie", czyli serialową nowość, która zastąpiła "Promyka nadziei". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

Tak mieszkają tureckie gwiazdy. Te domy robią wrażenie! Zobacz więcej

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
 • O kij wam chodzi? (gość)

  Ogólnie to tutaj chodzi że ktoś nie lubi Reyhan i Gulperi i dla niego jedyną słuszną dziewczyna Emira jest Feride. Proszę w to nie wierzyć. To nie jest prawdą.

  20.08.2022 16:23
 • Do komentujących (gość)

  Pitolicie jak potłuczeni.

  17.08.2022 10:34
 • . (gość)

  Cóż za głupstwa wypisujcie. Kto to Karina Pochwała? Dlaczego Gülperi i Ferie to ta sama osoba? Czy coś przeoczyłam, oglądając serial?

  15.08.2022 23:17
 • Nie masz co robić Adrianno (gość)

  Kolejne głupstwa piszesz

  11.08.2022 01:27
 • Gulperi i Feride to ta sama osoba (gość)

  Feride Gul nie istnieje to tak naprawdę Gulperi i teraz widzimy prawdziwą ją

  05.06.2022 23:25
 • Nikogo to nie obchodzi suko Adrianno, skończ pisać bzdety (gość)

  Idź się lecz, masz obsesje na punkcie Reyhan Ozgawy

  05.06.2022 23:24
 • Karina to pisała i wymyśliła sobie Adrianna Słowik (gość)

  Ma obsesje na punkcie Reyhan, Ozgawa Reyhan to jej idolka

  17.04.2022 18:07
 • Ta kurwa Reyhan była zła, a Karina Pochwała włamywała się i zmieniała, przerabiała, że jest dobra. Yigit nie jest jej synem, Emir nie tknął tej dziwki. Yigit jest z zapłodnienia pozaustrojowego i jest synem Feride czyli Gulperi bo to ta sama osoba (gość)

  🥹

  17.04.2022 18:05
 • Lolz (gość)

  Gulperi to Feride tylko Karina Pochwała włamuje się i zmienia jej imie i kto kim jest, Tulay to nie narzeczona, a służąca, ten dziadek w berecie to nie wuj tylko typ co chciał porwać Feride i zmusić do ślubu z Savasem (czyt Savasiem) który pojawi się w odcinkach, Emir nigdy nie kochał Reyhan, Yigit jest z zapłodnienia pozaustrojowego i Feride (którą nazywacie Gulperi) jest jego matką, ich rodzice znali się wcześniej i Emir nigdy nie wziął ślubu z Reyhan. Dziecko w lokach to Adam, kuzyn Emira nie Yigit, Yigit jest mały i to jest 2 lata później nie 4 to Karina pochwała przerobiła też

  02.04.2022 16:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×