"Pamiętniki wampirów". Nina Dobrev i Paul Wesley nie dogadywali się na planie! "Gardziliśmy sobą"

"Pamiętniki wampirów" to jeden z najpopularniejszych seriali młodzieżowych. Główne role zagrali w nim Nina Dobrev i Paul Wesley. Okazuje się, że aktorzy nie dogadywali się na planie! Co ich poróżniło?

Multimedia

Nina Dobrev i Paul Wesley nie dogadywali się na planie "Pamiętników wampirów". Grali tam zakochanych w sobie Elenę Gilbert i Stefana Salvatore. Byli na tyle wiarygodni, więc niektórzy myśleli, że naprawdę są parą. Tymczasem przez pierwsze kilka miesięcy kręcenia serialu nie przepadali za sobą. "Gardziliśmy sobą nawzajem tak bardzo, że było to odczytywane jako miłość" - powiedziała aktorka. Z czasem jednak ich stosunki uległy poprawie i teraz oboje są bardzo dobrymi przyjaciółmi.

Poznaj bohaterów kontynuacji "Pamiętników wampirów" i "The Originals"! [GALERIA+ZWIASTUN]Zobacz więcej

"Pamiętniki wampirów" - o serialu

Serial jest ekranizacją powieści autorstwa amerykańskiej pisarki L.J. Smith i opowiada o młodej dziewczynie Elenie Gilbert (Nina Dobrev), która niedawno straciła rodziców. Wraz z nowym rokiem szkolnym w jej liceum pojawia się tajemniczy Stefan (Paul Wesley), któremu od razu wpadła w oko. Ona jednak okazuje się odporna na jego urok osobisty. Zaintrygowany jej osobą, zaczyna walczyć o jej względy. Wkrótce będzie musiał chronić ją przed niebezpiecznym i żądnym zemsty Damonem (Ian Somerhalder) - jego bratem - który przypomina Stefanowi o swoim istnieniu. Jeden jest dobry, drugi zły. Bracia walczą o duszę Eleny i o dusze jej przyjaciół, rodziny oraz mieszkańców jej rodzinnego miasteczka.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×