"Pamiętniki wampirów". Paul Wesley weźmie udział w polskich wyborach prezydenckich! Na kogo zagłosuje?

Paul Wesley, gwiazdor młodzieżowego serialu "Pamiętniki wampirów", ma polskie obywatelstwo i zadeklarował udział w wyborach prezydenckich! Kogo poprze? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Już w tę niedzielę druga tura wyborów prezydenckich. Obaj kandydaci walczą o głosy, a w kampanię zaangażowani są także polscy celebryci, którzy dość chętnie dzielą się swoimi wyborczymi preferencjami. Jeden kandydatów może jednak liczyć także na wsparcie z zagranicy!

Rafał Trzaskowski ma aktorską przeszłość! Kandydat na prezydenta zagrał w serialu TVPZobacz więcej

Paul Wesley, a właściwie Paweł Tomasz Wasilewski, zadeklarował na Twitterze, że weźmie udział w polskich wyborach, a jego głos otrzyma kandydat Koalicji Obywatelskiej, czyli Rafał Trzaskowski. O swojej decyzji aktor poinformował w dwóch tweetach, w języku polskim i angielskim.

Wesley urodził się w Stanach Zjednoczonych, lecz jego rodzice, Agnieszka i Tomasz, są Polakami, więc Paul obywatelstwo polskie. Najbardziej znany jest ze swojej roli w "Pamiętnikach wampirów", gdzie wcielał się w Stefana Salvatore. Zagrał także w takich produkcjach jak "Opowiedz mi bajkę", "Bracia Oodie" czy "Elsewhere".

Przedstawiciele Polonii amerykańskiej bardzo często pielęgnują swoje korzenie i dbają o losy ojczyzny. Co ciekawe, gwiazdy z polskich korzeniach mają dość sporą reprezentację w Hollywood. Należą do nich m.in. Scarlett Johansson, Natalie Portman, Gwyneth Paltrow czy Adrien Brody.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Magdalena ;) (gość)

  Bardzo dobrze Panie Wesley ;) Fajnie ze Pan przyjedzie na Polskie wybory prezydenckie, widać ze kocha Pan Polskę.

  10.07.2020 16:40
 • Ivan hoe (gość)

  Co ten Trzaskowski tak przyciąga do siebie cwelebryckie kreatury

  10.07.2020 13:43
 • xyz (gość)

  O tak Paul! Dobry wybór! Fajnie ze dla gwiazd i wielkich sław polityka nie jest tematem tabu :) Nie każdy odważyłby się tak powiedzieć prosto z mostu na kogo zagłosuje. Super. Pozdrawiam 😋

  10.07.2020 08:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×