"Pamiętniki wampirów". Zach Roerig aresztowany za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu!

Zach Roerig aresztowany za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Aktor znany z takich produkcji jak "Pamiętniki wampirów", "The Originals" i "Legacies" usłyszy zarzuty już na początku czerwca.

Multimedia

Zach Roerig z "Pamiętniki wampirów" aresztowany

35-letni aktor znany z roli Matta Donovana w serialach: "Pamiętniki wampirów", "The Originals" i "Wampiry: Dziedzictwo" został aresztowany w niedzielę, 24 maja br. za jazdę pod wpływem. magazyn People podaje, że "prawdopodobną przyczyną" jego zatrzymania w Montpelier w Ohio był brak przedniej tablicy rejestracyjnej.

Powstanie serial na podstawie cyklu autorki "Pamiętników wampirów"Zobacz więcej

Wiadomo, że Zach Roerig został już zwolniony z aresztu pod warunkiem, że pojawi się w sądzie 4 czerwca. Ma wtedy usłyszeć zarzuty. Ani Roerig, ani jego przedstawiciele nie skomentowali na razie medialnych rewelacji.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

"Pamiętniki wampirów" - o serialu

Serial jest ekranizacją powieści autorstwa amerykańskiej pisarki L.J. Smith i opowiada o młodej dziewczynie Elenie Gilbert (Nina Dobrev), która niedawno straciła rodziców. Wraz z nowym rokiem szkolnym w jej liceum pojawia się tajemniczy Stefan (Paul Wesley), któremu od razu wpadła w oko. Ona jednak okazuje się odporna na jego urok osobisty. Zaintrygowany jej osobą, zaczyna walczyć o jej względy. Wkrótce będzie musiał chronić ją przed niebezpiecznym i żądnym zemsty Damonem (Ian Somerhalder) - jego bratem - który przypomina Stefanowi o swoim istnieniu. Jeden jest dobry, drugi zły. Bracia walczą o duszę Eleny i o dusze jej przyjaciół, rodziny oraz mieszkańców jej rodzinnego miasteczka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×