pamiętniki wampirów

Tych bohaterów ze "Stranger Things" czy "Pamiętników Wampirów" mieliśmy pożegnać dużo wcześniej. Scenariusze jednak się zmieniły, a oni ocaleli! Zobaczcie galerię!

Nie zawsze pierwotny plan scenarzystów zostaje zrealizowany w serialu. W niektórych przypadkach widzowie zamiast się żegnać z postaciami, dalej oglądają ich poczynania. Takie sytuacje miały miejsce w wielu waszych ulubionych produkcjach. Którzy bohaterowie mieli odejść, ale zostali z nami na dłużej? Zobaczcie galerię!

06.09.2022Ranking

Bohaterowie, którym można dać szansę i zmienić o nich zdanie. "Pamiętniki Wampirów", "Euforia", "Orange is New Black"

Dzień dobrej oceny, to nie tylko okazja do myślenia o szkolnych stopniach, ale też o tym, jak postrzegamy innych. Zastanawialiście się kiedyś, czy są serialowi bohaterowie, których może zbyt pochopnie osądziliście? Przecież nie tylko te szkole oceny można poprawić. Zobaczcie nasze zestawienie bohaterów, którzy mogliby nie być tacy źli w innym świetle.

03.06.2022Ranking

Netflix. "Pamiętniki wampirów" oraz inne filmy i seriale, które powinny pojawić się na platformie

Netflix to kopalnia filmów i seriali. Serwis oferuje swoim użytkownikom najróżniejsze propozycje od komedii i dramatów po dokumenty, horrory i wiele innych kategorii. Niektórzy użytkownicy twierdzą jednak, że brakuje im pewnych konkretnych tytułów. Sprawdź, jakie pozycje powinny pojawić się na platformie według fanów fanpage'a "Nie śpię, bo oglądam seriale". Zobacz naszą galerię!

24.02.2022Ranking

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×