"Pan i pani Smith". O tym filmie było głośno jeszcze przed premierą [RECENZJA]

O "Pan i pani Smith" mówiło się dużo jeszcze przed premierą. A to za sprawą romansu na planie, który połączył dwójkę głównych aktorów: Angelinę Jolie i Brada Pitta. I wbrew odnawiającym się plotkom, ich związek wciąż trwa i ma się dobrze.

Multimedia

NASZA OCENA: 7/10

A film jest historią zwyczajnego małżeństwa - pani i pana Smith - żyjącego na przedmieściach wielkiego miasta. Pracują, rozmawiają w domu, w weekendy spotykają się z sąsiadami i przyjaciółmi. Ale to pozory - każde ukrywa przed drugim swoją prawdziwą profesję. Bo oboje są zawodowymi zabójcami pracującymi dla konkurencyjnych firm. I wszystko się wydaje, gdy dostają zlecenie na likwidację siebie nawzajem.

Mogła z tego powstać przezabawna komedia sensacyjna zaskakująca pomysłami i zwrotami akcji, jak np. "Prawdziwe kłamstwa" Jamesa Camerona. Ale realizatorzy "Pana i pani Smith" poszli na łatwiznę i oparli film wyłącznie na strzelaninach i pościgach. Nawet wzajemne polowanie na siebie głównych bohaterów jest schematyczne i przypomina produkcje Johna Woo (niestety te gorsze). Jednak wielu widzom to może nie przeszkadzać - film jest sprawnie zrealizowany, a patrzenie na Angelinę Jolie i Brada Pitta zawsze sprawia przyjemność. W końcu to nieźli aktorzy.

Komedia sensacyjna USA 2005, reż. Doug Liman

Piotr Radecki

"Pan i pani Smith" w telewizji. Sprawdź datę emisji.

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×