Panasewicz odpadł z "Bitwy na głosy" [WIDEO]

Interesująco zapowiada się półfinał i finał show Dwójki.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: ŁÓDZKA DRUŻYNA ODPADŁA Z "BITWY NA GŁOSY" PRZEZ BŁĄD TVP? KUSZYŃSKA ODPADŁA Z "BITWY NA GŁOSY"

Z rywalizacji w "Bitwie na głosy" najpierw odpadły zespoły warszawskie, później kierowane przez kobiety, a teraz ich los mogą podzielić te, prowadzone przez liderów najstarszych wiekiem i stażem zawodowym! W sobotę odpadł zespół Janusza Panasewicza i w półfinale zmierzą się ekipy prowadzone przez Meza, Kamila Bednarka i Ryszarda Rynkowskiego.

CZYTAJ TAKŻE: MĘSKA GRA W "BITWIE NA GŁOSY" II EDYCJĘ "BITWY NA GŁOSY" CZAS ZACZĄĆ

Taki skład półfinału jest sporym zaskoczeniem, bo ostateczna rozgrywka może toczyć się między dwoma najmłodszymi liderami: Mezem i Bednarkiem. Biorąc pod uwagę, że o awansie decydują głosy widzów, może to być świadectwem poważniejszych zmian na polskiej estradzie. Wyrastają nowe gwiazdy, stare zaś powoli odchodzą w cień...

Sobotni program wygrał zespół Kamila Bednarka, jednak sami lider ekipy przeżywał ciężkie chwile w obliczu pytań Sonii Bohosiewicz. Jurorka nie miała zastrzeżeń do wykonanych przez zespół utworów. Nurtowało ją jednak pytanie, zadawane jej ponoć przez fanów na Facebooku: czy Bednarek ma dziewczynę... Młody człowiek zapewniał jednak kilkakrotnie, że jego dziewczyną od 15 lat jest muzyka. Czy taka odpowiedź usatysfakcjonowała fanki Kamila?

Zobacz występy zwycięzcy i przegranego ostatniego odcinka:

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×