Pani Gadżet - recenzja internautki Beaty

Pani Gadżet - program TVN Style, prowadzony przez panią Annę Nowak-Ibisz.

Multimedia

Mało oglądam telewizji, nawet nie dla tego, że nie lubię, ale trudno mi znaleźć na nią czas. Jednak jeśli już to robię, to z przyjemnością oglądam program "Pani Gadżet", który prowadzi pani Anna Nowak-Ibisz. W natłoku różnych nowinek technologicznych, produktów, reklam ciężko przesiać to, co warto kupić, co sprawi nam przyjemność z użytkowania, poprawi jakość naszej egzystencji, od tego, co zwyczajnie ma za zadanie czyścić nasze portfele... Właśnie dzięki temu programowi poznałam wiele atrakcyjnych przedmiotów, usług, które ułatwiają, pomagają mam w codzienności podnosząc nasz komfort życia.

Tematyka jest zawsze różnorodna, interesująca i przedstawiona w sposób bardzo zajmujący. Przekazuje wiele ciekawych wskazówek dotyczących użytkowania różnych przedmiotów, co ważne autentycznych, sprawdzonych niemalże na własnej skórze przez prowadzącą. Pani Anna nie boi się słów krytyki, jeśli dana rzecz nie spełnia wymogów albo zupełnie nie nadaje się do określonej przez producenta czynności. Nie jest to program naciągany, szukający na siłę odbiorcy, nieraz z potknięciami, jak w życiu, - przez co, prawdziwy i dlatego mi bliższy.

Gorąco polecam wszystkim użytkownikom telewizji, którzy lubią niebanalne i niezwykłe produkcje, które inspirują i przyczyniają się do pozytywnych zmian w naszym życiu!

Beata Burnus

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Daniel (gość)

    A weź przestan, program dla gamoni, deska do prasowania z zelaskiem za 6tys. zl. Jedna koszulka niech kosztuje nawet 30zl to za ta cena mam 200 koszulek. To ja zamias prasowac stare wole wyrzucic i kupic nowa😂 i ciekawe ile jej placa producenci za promowanie ich szajsu, bo to nie jest subiektywna ocena, kyora by mowila o wadach i zaletach. Wszystko co reklamuje i promuje prowadzaca jest mega zajebiste bez zadnych wad i bezsensownosci zakupu tego produktu. Maszynka do robienia makaronu za ponad 1tys. To ja mam za to makaron na jakies 10 lat ze sklepu, a jak chce domowy to za pomoca walka i noze zrobie sobie taki od święta😉 promowanie bzdetow ktore sie nie sprzedaja bez reklamy😂

    19.12.2017 14:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×