"Pani Ka.". Niespełniona aktorka kontra świat mediów społecznościowych! Powstał pierwszy interaktywny serial w Polsce na IGTV!

Na IGTV rusza pierwszy serial stworzony w takim formacie! „Pani Ka.” to interaktywna produkcja stworzona przez MJU production, w której tytułową rolę zagrała Hanna Konarowska. Wraz z innymi polskimi gwiazdami będzie odsłaniać kulisy świata social mediów i mierzyć się, jako niespełniona aktorka, z wyzwaniami branży filmowej. Serial będzie dostępny na Instagramie (IGTV), a także na Facebooku.

Multimedia

W Internecie spędzamy średnio ponad 6 godzin dziennie. Pani Ka. nie jest na tym tle wyjątkiem. Z telefonem w ręce przemierza ulice Saskiej Kępy, bo ciągle ma nadzieję, że podbije nie tylko scenę, ale też social media. Jest niespełnioną aktorką, która marzy o roli życia, dlatego w każdej wolnej chwili wciela się̨ w ulubione postacie z książek i filmów, bo kto wie, kiedy dopisze jej szczęście! Jest też mamą, partnerką i byłą żoną. Te wszystkie role trochę̨ ją przytłaczają̨, ale nie poddaje się̨ w zmaganiach z codziennością̨. Ma duszę artystki. Jest ekscentryczna i chaotyczna, ale jednocześnie urocza. Dużą część swojego życia spędza na castingach, gdzie nierzadko spotykają ją niezwykłe i zaskakujące sytuacje.

Pani Ka. zdaje sobie sprawę z negatywnych stron mediów społecznościach, jednak jej to nie zniechęca i nieustannie marzy o ich podbiciu. Pomaga jej w tym przyjaciółka ze szkolnych lat, która jest programistką z Doliny Krzemowej i zna wszystkie „sztuczki” ukryte za społecznościowymi portalami.

Serial ma być odpowiedzią na to, jak dziś dajemy się zwieźć idealnemu wizerunkowi życia pokazywanemu w mediach społecznościowych, zarówno przez celebrytów, influencerów, jak i „zwykłych ludzi”.

Maria i Hanna Konarowskie o siostrzanych relacjach i pracy aktorskiej [WIDEO]Zobacz więcej

W obecnych czasach dużą część życia spędzamy w mediach społecznościowych. Tworzymy tam opowieści o naszej codzienności, lecz także o naszych marzeniach, i zazwyczaj staramy się przedstawiać wszystko w wersji doskonałej. W serialu „Pani Ka.” chcemy pokazać, że warto walczyć o swoją odrębność, nie zakłamywać własnej osoby, nie filtrować rzeczywistości. Jest wtedy mniej lukrowana, ale za to prawdziwa, co wbrew pozorom, bardzo dobrze wpływa na nasze samopoczucie – mówi Zofia Karaszewska, scenarzystka.

Chcemy wykorzystać ogromny potencjał kreatywny mediów społecznościowych i osób tam zgromadzonych i stworzyć serial jakiego jeszcze w Polsce nie było. Chcemy zaangażować odbiorców i wpleść ich pomysły w perypetie głównych bohaterów – w ten sposób mogą współtworzyć fabułę. Pani Ka. jest artystką, uwielbia grać, więc z przyjemnością „wcieli w życie” szalone pomysłów naszych obiorców. Chcemy by wszyscy dobrze się bawili przy tym projekcie – i widownia, i my – dodaje Katarzyna Urbańska, reżyserka serialu.

W rolę tytułową wcieliła się Hanna Konarowska, aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Aktorstwa uczyła się w Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. Teatralnie Konarowska debiutowała w roli Iriny w "Trzech Siostrach" Czechowa w reżyserii Nataszy Perry Brook i Krystyny Jandy. Widzom znana jako policjantka Renata z serialu "Pitbull" i naiwna sekretarka Marysia w kultowym filmie "Lejdis”. W obsadzie znaleźli się również m.in. Anna Czartoryska, Magdalena Górska, Weronika Rosati, Piotr Borowski, Tomasz Ciachorowski, Sebastian Cybulski, Olga Frycz, Maria Konarowska, Anita Sokołowska, Katarzyna Zielińska, Rafał Cieszyński i Janek Jurkowski.

Premiera "Pani Ka." odbędzie się 19 lutego na Instagramie serialu. Już od drugiego odcinka do współtworzenia fabuły zostaną zaproszeni widzowie, którzy będą mieli wpływ na wybory życiowe głównej bohaterki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×