"Pani Wilson" odcinek 1. Alison odnajduje zwłoki męża. Tajemnicza kobieta twierdzi, że była jego żoną! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Już niebawem na kanale Epic Drama premiera kolejnego serialu. "Pani Wilson" opowiada historię Alison Wilson, która pewnego dnia odnajduje zwłoki męża. Wkrótce odwiedza ją pewna kobieta, która twierdzi, że jest żoną zmarłego Alexandra. Co wydarzy się w 1. odcinku?

Multimedia

"Pani Wilson" odcinek 1. w piątek, 26.06.2020 o godz. 21:30 na Epic Drama! - sprawdź program tv

"Pani Wilson" to serial oparty na prawdziwych wydarzeniach. Po niespodziewanej śmierci Alexandra, byłego agenta MI6, jego żona Alison szuka odpowiedzi na pytania dotyczące jego tajemniczej przeszłości.

Cztery kobiety szukają seryjnego mordercy w Londynie. Nowy serial kryminalny w Epic Drama!Zobacz więcej

W 1. odcinku "Pani Wilson" Alison (w tej roli Ruth Wilson) wraca do domu, kiedy jej mąż, Alexander (Iain Glen), nagle umiera. Pogrążona w żałobie bohaterka przeżywa kolejny szok, kiedy pod jej drzwiami staje Gladys Wilson, która podaje się za żonę Aleca.

Alison postanawia dowiedzieć się, kim naprawdę był jej mąż. Jakie jeszcze tajemnice skrywał? Widzowie dowiedzą się tego w kolejnych odcinkach serialu "Pani Wilson".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×