"Panna Marple" odcinek 1. Zwłoki w bibliotece. Pani detektyw wyrusza na pomoc przyjaciółce Jane [STRESZCZENIE ODCINKA]

6 lutego 2021na kanale Epic Drama startuje nowy serial - Panna Marple. To przygody mieszkającej w angielskiej wiosce panny Jane Marple, która jako detektyw amator pomaga policji rozwiązywać różne zagadki kryminalne. W pierwszym odcinku pomoże swojej przyjaciółce...

Multimedia

"Panna Marple" - sprawdź program TV

Panna Jane Marple, detektyw-amator, rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne dzięki swojemu chłodnemu, analitycznemu umysłowi. Czasami wydaje się, że wręcz przyciąga zbrodnie i morderstwa... Ten serial oparty jest na twórczości Agaty Christie, która stworzyła dwie niezapomniane postaci świata kryminałów. Jedną z nich, obok Herculesa Poirota jest właśnie serialowa Panna Marple. Serial detektywistyczny pod tym samym tytułem nie bez przyczyny podbił serca widzów na całym świecie.

Panna Marple - odcinek 1. Co się wydarzy?

„The Body in the Library” to tytuł pierwszego odcinka, który rozpoczyna się sceną kolacji z tragicznym finałem. Następnie przenosimy się o siedem lat do przodu. W rezydencji Gossington Hall mieszka przyjaciółka Jane Marple, Dolly Bantry (w tej roli Joanna Lumley z kultowego serialu „Absolutnie fantastyczne") wraz z mężem Arturem. Pewnego ranka pokojówka odkrywa w bibliotece domu zwłoki młodej dziewczyny. Aby oczyścić swojego męża z podejrzeń o morderstwo. Dolly Bantry będzie potrzebowała pomocy, aby oczyścić z podejrzeń swojego męża, Arthura, więc wzywa na pomoc swoją przyjaciółkę, detektyw-amator. Panna Marple aktywnie wspiera policjantów w śledztwie.

Trop prowadzi do hotelu Majestic. Czy morderstwo to nic trudnego? Nie gdy w pobliżu znajduje się panna Marple. Stworzona przez Agatę Christie postać krok po kroku odkrywa, kto dokonał tej niezwykle zagadkowej zbrodni.

Elizabeth Woodville jest bez grosza przy duszy! Uwagę na nią zwróci Edward IV?Zobacz więcej

"Panna Marple" - o czym jest serial?

To opowieść o Jane Marple, która rozwiązuje kolejne fascynujące zagadki kryminalne. Panna Marple ma niezwykle bystry, analityczny umysł — a przy tym czasami wydaje się, że wręcz przyciąga zbrodnie i morderstwa. Miejscowa policja, choć początkowo niechętna, szybko odkrywa, że jej wyjątkowe zdolności mogą być niezwykle pomocne. Panna Marple poprowadzi śledztwa w sprawach tajemniczej śmierci nielubianego pułkownika Luciusa Protheroe, zabójstwa dokonanego w pociągu czy ciała młodej kobiety znalezionego w bibliotece — a nawet morderstwa, do którego jeszcze nie doszło!

Serial „Panna Marple” (tytuł oryginalny: „Agatha Christie’s Marple”) był realizowany w latach 2004-2013 i doczekał się sześciu sezonów. W Epic Drama przygoda rozpoczyna się od samego początku, odcinkiem o ciele znalezionym w bibliotece.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×