panna marple

Epic Drama w lutym 2021. Trzy fenomenalne premiery: "Panna Marple", "Biała Królowa", "Projekt Manhattan" w TV! Sprawdź, co jeszcze!

W lutym 2021 na kanale Epic Drama będzie się działo! Na ten miesiąc zaplanowano aż trzy premiery. Będzie coś dla miłośników historii i królewskich intryg w serialu "Biała Królowa", dla fanów Agaty Christie - "Panna Marple", a także dla wielbicieli tajemnic i naukowych odkryć w produkcji "Projekt Manhattan". Co jeszcze? Sprawdź szczegóły!

05.02.2021Epic Drama

"Panna Marple". Oparty na serii książek Agathy Christie serial na Epic Drama! Kiedy premiera?

Historie o tajemniczych morderstwach i próbach ich rozwiązania z popularnych seriali takich jak „Endeavour: Sprawy młodego Morsa” i „Detektyw Murdoch” cieszą się uznaniem wielu widzów. Nadszedł czas, by do grona doświadczonych profesjonalistów dołączyła kobieta detektyw: Panna Marple. Serial oparty jest na powieściach Agathy Christie, z której pierwsza z udziałem starszej pani detektyw, „Morderstwo na Plebanii”, ukazała się w 1930 roku. Premiera produkcji „Panna Marple” już w najbliższą sobotę, 6 lutego o godz. 21:30 na kanale Epic Drama.

05.02.2021Panna Marple

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×