"Panny młode ponad miarę". Izabela Janachowska pokazała, jak mieszka! Jej apartament opływa w luksusy!

Izabela Janachowska to telewizyjna osobowość, której przedstawiać raczej nie trzeba. Kolejne programy z jej udziałem, z show "Panny młode ponad miarę" na czele, odbiły się szerokim echem. Teraz Izabela Janachowska pochwaliła się, jak mieszka!

Multimedia

Izabela Janachowska doskonale dała się poznać jako specjalistka od ślubów. To przysporzyło jej sympatii widzów, którzy namiętnie oglądali kolejne programy prowadzone przez Janachowską.

Teraz Izabela Janachowska pochwaliła się tym, jak mieszka! Jak informuje "Party", jej apartament wręcz opływa w luksusy! Jest na bogato, ogromny salon, uroczy dziecięcy pokój, taras, drewno, złoto i przedmioty warte miliony.

Izabela Janachowska nigdy nie kryła swojego zamiłowania do luksusu. Hollywoodzki styl nie jest jej obcy. Świątynią Janachowskiej jest sypialnia, zresztą niedawno pochwaliła się fotografią prosto z wielkiego łoża.

Monika Zamachowska pokazała mieszkanie. To stąd wyprowadził się Zbigniew ZamachowskiZobacz więcej

Jak czytamy w "Expressie Ilustrowanym", w salonie Izabeli dominuje złoto, drewno, biel i czerń, a gwiazda ma naprawdę sporo opcji, by przyjmować gości i niejedno miejsce do wypoczynku. Dwie kanapy, które stoją przy czarnym, okrągłym stole i kominku idealnie sprawdzą się na zimowe wieczory. Całość utrzymana jest w bardzo nowoczesnym i minimalistycznym stylu. W drugiej części salonu znajduje się jeszcze jedna obszerna kanapa, ale to naturalnie nie koniec. Celebrytka w swoim pokoju dziennym ma również trzecią część! Tu królują już o wiele jaśniejsze barwy, przełamane mocnymi akcentami. Nowoczesna kanapa w kolorze nude idealnie komponuje się z dywanem w kolorze indygo. Nie brakuje też kobiecych elementów jak różowa donica. Zieleń i kwiaty dominują!

Janachowska jest także miłośniczką sztuki, co ma swoje przełożenie na mieszkanie. Gwiazda, wraz z mężem, uwielbia twórczość Wojciecha Fangora, a tuż przy imponującym stole zawisło dzieło, które osiągnęło na aukcji cenę 3 milionów złotych! To robi wrażenie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Nic nie zobaczycie (gość)

  Te zdjęcia w ogóle nie pokazują jej apartamentu. Beznadziejny artykuł

  05.04.2021 12:56
 • kaligula (gość)

  Rzeczywiście - płytkie szambo i taplanie się w ....

  04.04.2021 09:36
 • Mick (gość)

  Nie trzeba przedstawiać? Ja ją widzę pierwszy raz, ale może faktycznie w programach dla pół-debili może być pół-bogiem. Niestety rzadko w tej chwili jest coś wartościowego do obejrzenia. Same mózgojeby czyli programy dla tępej części młodzieży, która nie potrafi opanować ślinienia.

  03.04.2021 19:56
 • <> (gość)

  Koń, który mówi.!

  03.04.2021 19:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×