"Papiery na szczęście". Adriana Kalska wierzy, że jej nowy serial skradnie serca widzów jak "Zakochani po uszy"!

Adriana Kalska jest gwiazdą nowego serialu pt. "Papiery na szczęście". Aktorka w rozmowie z nami przyznała, że ekipa dokłada wszelkich starań, aby widzowie pokochali historię jej serialowej Marty. Zobaczcie, co o nowej produkcji powiedziała nam Adriana Kalska.

Multimedia

"Papiery na szczęście" powtórzą sukces "Zakochanych po uszy"?

Serial "Papiery na szczęście" to nowa codzienna propozycja stacji TVN7 na jesień 2021. W główną rolę wciela się Adriana Kalska. Jej bohaterka, Marta, jest żoną piłkarza i mamą dwójki 16-latków.

Widzowie poznają ją w dramatycznym momencie, w którym w jednej chwili decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama (Jakub Sasak). Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że kobieta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…

Kto jest kim w nowym serialu TVN7? Poznajcie bohaterów!Zobacz więcej

"Papiery na szczęście" to nowa produkcja twórców "Zakochanych po uszy". -Myślę, że skradnie serca widzów. Serial "Zakochani po uszy" miał ogromną widownię i spotkał się z wielką sympatią, także mamy nadzieję, że nasz serial również się spodoba - powiedziała nam Adriana Kalska.

Adriana Kalska opowiedziała nam także o metamorfozie, jaką przeszła na potrzeby serialu "Papiery na szczęście". Jak podoba się sobie w nowej charakteryzacji i blond włosach?

Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • Smutna. (gość)

    Mnie relaksuje. Lubię ten serial.

    29.10.2021 23:14
  • na plus (gość)

    w tym serialu są też dialogi; takie naturalne i nie ugłaskane

    10.10.2021 14:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×