"Papiery na szczęście" odcinek 60. Adam zapewnia Martę, że nie miał wpływu na propozycję Beatki dotyczącą organizacji ich wesela. Jest szansa, że Bianka wyzdrowieje bez kosztownej terapii! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 60. odcinek serialu "Papiery na szczęście". Adam zapewnia Martę, że nie miał wpływu na propozycję Beatki dotyczącą organizacji ich wesela. Jest szansa, że Bianka wyzdrowieje bez kosztownej terapii! Sprawdźcie, co wydarzy się w 60. odcinku "Papierów na szczęście".

Multimedia

"Papiery na szczęście" odcinek 60 - we wtorek, 21.12, o godzinie 19:30 na antenie TVN 7

W 60. odcinku serialu "Papiery na szczęście" Adam zapewnia Martę, że nie miał wpływu na propozycję Beatki dotyczącą organizacji ich wesela. Atmosfera pomiędzy nimi jest napięta.

Henryk proponuje Staszkowi pieniądze w zamian za zostawienie Beatki w spokoju! Ten myśli, że jego ukochana spotyka się z Matim! Zobacz więcej

Sandra odwiedza Biankę w klinice. Dziewczyna nieoczekiwanie wstaje z wózka inwalidzkiego. Jest szansa, że odzyska siły bez operacji i kosztownej rehabilitacji. Henryk postanawia utrzymać ten fakt w tajemnicy przed Adamem. Obawia się, że wnuk odwoła swój ślub z Zakrzewską. Sandra namawia przyjaciółkę, by nie rezygnowały z wyłudzenia pieniędzy od Kowalczyków.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Zobacz galerię

"Papiery na szczęście" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×