"Papiery na szczęście" odcinek 61. Adam i Beatka dostają od Henryka klucze do swojego nowego apartamentu! Beatka nie może przestać myśleć o Staszku... [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 61. odcinek serialu "Papiery na szczęście". Adam i Beatka dostają od Henryka klucze do swojego nowego apartamentu! Beatka nie może przestać myśleć o Staszku...Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 61. odcinku "Papierów na szczęście".

Multimedia

"Papiery na szczęście" odcinek 61 - w środę, 22.12, o godzinie 19:30 na antenie TVN 7

W 61. odcinku serialu "Papiery na szczęście" Adam i Beatka dostają od Henryka klucze do swojego nowego apartamentu. Akt własności dziadek ma przekazać wnukowi po ślubie. Przyszli małżonkowie są zaskoczeni niespodzianką. Obydwoje mają wątpliwości w kwestii przyszłości.

Adam zapewnia Martę, że nie miał wpływu na propozycję Beatki dotyczącą organizacji ich wesela. Jest szansa, że Bianka wyzdrowieje bez kosztownej terapii!Zobacz więcej

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Beatka nie może przestać myśleć o Staszku. Tymczasem Marta czyta kolejne artykuły o przemianie Krisa. Jest przekonana, że to nowe oszustwo jej męża. Nieoczekiwanie na jej drodze staje przystojny przedsiębiorca Sergiusz. Wiśniewska nie ma pojęcia, że to kolega Adama. Kiedy wpadają sobie w oko, Żaneta zdobywa numer telefonu mężczyzny.

Zobacz galerię

"Papiery na szczęście" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×